Jak se bude dál vyvíjet vztah Josého a Olgy v Přístavu?

V pátek ve 20.15 uvidíte další díl Přístavu. Trápení Josého a Olgy stále pokračuje. José se s dětmi sice vrátí domů, s Olgou však nechce vůbec diskutovat. Co dalšího uvidíte během pátečního Přístavu?

59. díl Přístavu jste mohli vidět, jak se Olga Drozdová přiznala svému slaměnému vdovci Josému, že si v Itálii někoho našla. Daleko větší uzemnění však Josého čekalo ve chvíli, kdy mu Olga oznámila, že si chce děti vzít do Itálie. José by je mohl samozřejmě vídat kdykoliv by chtěl. To však není tak jednoduché. José s něčím takovým rozhodně nesouhlasí.

Milenka si zkouší svatbu nanečisto

Přípravy na svatbu Milenky a Radima vrcholí. Dokonce se zapojil i samotný Radim, jenž má za úkol sehnat koně, které by budoucí nevěstu a ženicha přivezli k oddacímu místu. Oddávání těchto postaviček ze Zátoky se bude odehrávat přímo před Přístavem u romantické řeky. Během svatebního tréninku poslouží jako ženich Marek Skála, který dostane na konci pořádného hubana.

V přípravě jsou samozřejmě i svatební šaty. Ivana Braunová šaty z čínské webové stránky upravila, aby se do nich Milenka vůbec nasoukala. A problém kousavé levné látky? To Milenka samozřejmě vyřešila po svém. Natřela si nohy tekutým pudrem.

Milenka však bude mít problém úplně s jinými věcmi. S Krupicí má stále rozepře a rozhodně se nevyhne jediné potyčce s ní.

Drtina stále hledá

Novinář z Kanady, Drtina, se rozhodl, že své volno trvající jeden měsíc stráví v Zátoce a bude stále objevovat. To však zneklidňuje všechny obyvatele Zátoky. Bude zase obcházet chaty? Milenka je vzteky bez sebe, když nese Drtinovi víno a zjistí, že s ním popíjí v jeho pokoji a přítelkyně Romana. Mili udělá scénu, Drtinovi uštědří výchovný pohlavek a jde žalovat Romanovi.

Kuchařka a uklízečka se zkrátka bojí, že Drtina oblouzní Terezu. Roman však není žárlivý typ a snaží se spíše uklidnit rozlícenou Mili.

Marek nikdy nic neudělá dobře

Krupice dál trpí v Zátoce jako obyčejná kadeřnice v provizorním kadeřnictví v Přístavu. Její exmanžel ji stále posílá zákaznice. Krupice je frustrovaná a vztek si vybíjí na Markovi, který ji chce přimět, aby si užívala a měla radost i z takových dnů. Když Marek pošle Krupici za další "klientkou", z které se vyvrbí pudl s katastrofálním sestřihem, Krupice se urazí, sbalí se a odjíždí do Prahy.

Marek se kvůli jejich hádkám poslední dobou znovu opije, jak zákon káže. Chce následovat Krupici, ale není to tak lehké.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky útěk kadeřnictví

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.