Jak se vám líbí svatební šaty Milenky?

Milenka to má v životě s Radimem Pátkem, místním lakomcem, hodně těžké. Svatbu si musela v podstatě vynutit a to, že jí Radim odmítl zakoupit šaty ze svatebního salonu, už byla poslední kapka. Milenka je už ale má. Jak se vám líbí?

Během pátečního večera jste mohli sledovat i to, že Zátoka momentálně žije úplně jinými starostmi, než je právě svatba Radima a Mili. Milena si ale nemůže pomoci, na šaty se těšila jako malá. Objednala si je z čínského internetového obchodu. Problém je v tom, že se netrefila do velikosti. Šaty jsou jí regulérně o několik čísel menší, protože drobné Číňanky mají o hodně menší proporce než dobře stavěné Češky. A i když má Milena postavu jako lusk, do šatů se nevešla a dokonce je roztrhla. Co teď?

Naštěstí se Ivana nabídla, že jí šaty opraví. Milena se teď může těšit, že půjde za... cikánskou princeznu? Její šaty jsou na svatební událost opravdu trochu excentrické, ale tak to má Milenka ráda.

Připomeňte si celou scénu:

Jak se svatební šaty Milenky Hrdé líbí vám?

Hlasujte a řekněte nám svůj názor:

Celý díl Přístavu můžete vidět na Prima Play. Nebo se můžete podívat ve středu v 17.25 na Prima love!

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.