Jak slaví svátek zamilovaných hvězdy Přístavu? Kdo bude mít kocovinu?

Počasí je sice spíš aprílové než májové, přesto se kalendář přehoupl do měsíce května. Jak herci ze seriálu TV Prima Přístav tráví 1. máj? Kdo pracuje, kdo si užívá v duchu tradice „první máj – lásky čas“?

Herečka Ivana Andrlová, která v Přístavu hraje schovívavou matku Míry Šimáčka, bude prý 1. máj trávit hlavně pracovně, jak jinak než natáčením Přístavu. Herečka hlavně vzpomíná na svoje dětství: "Když se řekne 1. máj, vybaví se mi, jak jsme my děti čekaly, až nám tatínek kdysi za dob hlubokého komunismu přinese nafouknuté balónky. Což tehdy vůbec nebyla běžná věc. Do průvodu jsme někdy chodili, někdy ne,“ říká herečka.

Kristýna Kociánová vzpomíná na dětství

„Mně se v souvislosti s tímto datem vybaví prvomájový průvod, kam jsem jako dítě chodívala. Mám jednu kamarádku, která je na 1. máje narozená, takže má zaručeno, že vždycky dostane pusu pod rozkvetlým stromem. Rodiče jí jako malé řekli, že průvod se koná na počest jejích narozenin a ona tomu pár let věřila. Pusa pod třešní mi přijde jako milá tradice, hezčí než americký svatý Valentýn. Když budu točit, tak o ni asi poprosím Vaška Jiráčka, který hraje v seriálu mého partnera. Abych neuschla,“ směje se Kristýna.

Václav Jiráček má většinou kocovinu

„1. máj vnímám jako svátek lásky se všemi jeho tradicemi, takže samozřejmě ctím a dodržuju políbení pod rozkvetlým stromem. Moje přítelkyně Natálie má ten den navíc narozeniny. Den předem – 30. dubna – máme velký večírek, takže na 1. máje vstáváme trochu s kocovinou, ale s úsměvem,“ prozradil představitel Míry Šimáčka.

Martin Zounar oslaví 1. máj s ženou svého života

„Pokud nebudu natáčet Přístav, 1. máj strávím se svou dcerou Claudinkou, protože její maminka někam pracovně odlétá. A Claudince pusu pod rozkvetlou třešní určitě dám. Uvaříme si něco dobrého a program přizpůsobíme počasí. Když bude hezky, určitě vyrazíme někam ven,“ plánuje Martin Zounar.

Kateřina Kaira Hrachovcová na to jde mysticky

Kaira své pocity vyjádřila následujícím poselstvím: „První máj je lásky čas, návrat k sobě samým. Znamená pro mě jít do sebe, nechat vzplanout božskou lásku uvnitř našich srdcí. A užívat si blaženosti.“

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.