Jak vypadalo první natáčení po Vánocích?

Herci z oblíbeného primáckého seriálu Přístav už jsou opět v plné práci. Po vánoční pauze se postavili poprvé před kameru už v neděli 3. ledna.

Natáčely se mimo jiné obrazy v chatě Lily Braunové, kterou hraje Olga Želenská. Ta se přiznala, že se na natáčení už docela těšila. „Jeden z obrazů se totiž odehrával během rodinné večeře, k níž jsme měli sushi. A to já mám ráda a docela často si na něj i zajdu, sama vyrobit ho ale neumím. Na Vánoce jsem se nijak nepřecpávala, jím docela střídmě, takže netloustnu. Ale jako mladá holka jsem vážila mnohem víc a měla s váhou problémy. Metabolismus se mi srovnal až po porodu dcery. Do roku 2016 jsem vkročila spokojeně, čeká mě v něm spousta práce. Například nazkoušet novou hru v divadle, která bude mít premiéru v březnu,“ říká herečka a principálka divadla Olga Želenská.

Delší volno by nechtěla mít ani Ivana Andrlová, říká, že prý není odpočívací typ. „Protože jsem mezi svátky nehrála v divadle, měla jsem volno skoro čtrnáct dní, to mi bohatě stačilo. Na scénu se sushi jsem se docela těšila, protože ho mám hodně ráda. Umím ho i připravit a musím se pochlubit, že dokážu vytvořit tak dobré sushi, že nejen chutná, ale i vypadá tak, jako kdyby bylo z té nejluxusnější restaurace.“ I Ivanu Andrlovou čeká v letošním roce spousta práce. „Práce bude mnohem víc než loni, tak doufám, že ji všechnu ve zdraví zvládnu. Žádné resty před sebou netlačím a předsevzetí si nedávám, protože vím, že je stejně nesplním,“ říká herečka.

Kristýna Kociánová, která v Přístavu hraje Olgy dceru Ivanu, si naopak specialitu japonské kuchyně klidně odpustí. „Sushi mi nevadí, ale není to nic, co bych vyhledávala. Ve scéně jsem si vzala pouze naložený zázvor, který mám naopak ráda. Byl ale tak brutálně pálivý, že jsem málem nemohla říct svou repliku,“ smála se herečka.

Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.