Jak vypadalo zákulisí natáčení v Přístavu s Plyšákem?

TOP STAR 24.2.2017 - Přístav - Karel Frýd

Osobní trenér Karel Frýd přezdívaný Plyšák se v pátek objevil v Přítavu. Lidé si ho pamatují jako jednu z postaviček reality show. Kam se Plyšák vydal po slavném účinkování? A jaká byla jeho role v Přístavu?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

„Bylo to strašně zajímavé, jsem neherec, takže nové zkušenosti a byl tam výborný tým. Moc mi pomáhali. Natáčeli jsme v létě, u vody. Problém mi dělalo naučit se přesně text, řekl bych jinými slovy, ale zvládli jsme to, pan Klepl mi strašně pomohl,“ říká Karel.

Když požádá Bohumila Klepla, aby mu namazal záda, rozklepou se mu kolena s tím, že nebude mazat chlapa, protože je heterosexuální, a před Plyšákem uteče. Nakonec mu svaly namaže Pišta Šándor (Roman Mrázek). Jenže něčím, co smrdí, a nezbývá mu než utéct.

Jedna scéna až na potřetí

Karel prozradil, že se mu podařilo jednu scénu natočit až napotřetí a děkoval svým hereckým kolegům, že s ním měli svatou trpělivost. To však není všechno, co mladý trenér v Přístavu předvede. Jeho postava se bude částečně vyvíjet o něco bizarněji, než by se mohlo na první dobrou zdát.

Tak třeba se jako diváci rychle dozvíte díky postavě převozníka Šimiho, že tento vypracovaný muž neumí plavat. V reálném životě je Karel pravým opakem, plave prý výborně. Karel se prý nebojí ani tak plavání v reálném životě, ale spíše pavouků.

„...ne že bych hysterčil, ale opravdu je nemusím,“ prozrazuje.

Podívejte se na galerrii ze zákulisí z Plyšákem v Přístavu:

Sledujte Přístav v pátek ve 20.15 na Primě.

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.