Jaké menu by pro Johanu vytvořil "hospodyňka" Petr Lexa?

Herec Petr Lexa je nejen nadaný zpěvák, ale do vínku mu bylo přidáno i v oblasti humoru. Ten ukazuje na svém populárním YouTube kanálu a klidně i na Instagramu. Na sociální síti na sebe prásknul i to, že je poměrně zběhlý v kuchyni. A říká si šéfkuchař Lexaurin nebo zkrátka "hospodyňka Péťa".

Zatímco většina mužů stále ještě kuchyni chápe jako odkladiště špinavého nádobí, nová generace, a Petr je povedeným příkladem, dává přípravě jídla daleko větší váhu, než tomu bývalo zvykem. Vaření doma už není výsadou dívek a žen, ale i vytížených mužů, kteří si potrpí na kvalitu.

A tak se Petr Lexa na Instagramu společně s fotkami svého kulinářského umění prezentuje jako "hospodyňka Petr připravená na vdávání". Podle dívčího ohlasu to ale vypadá, že by nemusel říkat dvakrát a pár (tisíc?!) slečen by se určitě ozvalo. Navíc, málokterá vytížená žena a dívka pohrdne mužem, který se nebojí svou maskulinní roli na chvilinku odsunout a připravit pořádný kus žvance. To, jak bude vypadat kuchyně po takovém zásahu, je už věc druhá.

Petr Lexa hraje v Přístavu přítele Johany, která bude mít v nejbližší době narozeniny a rodiče pod tíhou problémů na její oslavu tak trochu zapomněli. Petr se plánuje chopit příležitosti, dokonce plánuje i slavnostní hostinu. Na tak mladého muže je to odvážný počin.

A my se ptáme, co by Petr podle svého Instagramu připravil za chody?

Losos by byl na slavnostní oběd tou nejlepší volbou.

Nebo mořské plody? S přípravou krevet se Petr pochlubil naposledy, ale mořské příšery nejsou vděčným jídlem pro všechny...

Jako sladou tečku nakonec by Petr určitě zvolil muffiny. Ty mu jdou podle všeho nejlépe, dokonce i vizuálně.

Ale je toho mnohem víc, podívejte se do fotogalerie:

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na Prima Play TADY.

Instagram Petra Lexy najdete TADY

Petr Lexa a Lukáš Bundil se SLZOU vystupovali v neděli na Pražském výstavišti v rámci akce Prima jede...

Co uvidíte v pátečním Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.