Je tohle normální děkování? Nebo Roman Terezu balí?

Přístav - Roman nese květinu

V pondělním Přístavu ve 20.15 uvidíte i to, jak dokáže být Roman Mareš, kamarád Marka Skály, okouzlující. Je však otázka, zda na správné straně. Nechápete? Podívejte se na video z pondělního dílu.

Romanovi se zapalují lýtka. Ale je to správně? Ostrá soudkyně Tereza tráví v Přístavu poměrně dost času. Johana odjedla s Petrem na festival, a tak si zapůjčí její pokoj. V pokoji ale najde překvapivě Romana, který se snažil nenápadně propašovat do jejího pokoje natrhané luční kvítí.

Co to má znamenat?

Roman tvrdí, že je to poděkování za to, jak mu Tereza pomohla s jeho kauzou "nabourané auto". Markova manželka je velice mile překvapená. Jejich konverzace tady však nekončí. Marek Skála je ještě nachytá, ale Romeo se rozhodně nenechá vyvést z míry.

A rozhodně to nenaruší jeho plán, protože se během celého dne snaží pracující Terezu nějakým způsobem odreagovat. Samozřejmě u toho je jako vždy velice okouzlující a provokující zároveň.

Co dalšího uvidíte v pondělí?

Přístav uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.