Seriály a filmy

20. listopadu 2015 09:07

Petra Kloidová

Johana se znovu sešla s Lukášem. Co plánuje?

Kamarád Petra Dvořáka, Lukáš, se znovu objevuje na scéně. Nic se nezměnilo, Lukáš Johanu stále miluje. Johana se s ním sešla ve svém pražském bytě.

Setkání proběhne samozřejmě kvůli Petrovi, do kterého je Johana úplný blázen.

Johana se stále trápí tím, že Petr musí být v kontaktu s Alicí, která píše pro jeho kapelu texty. Johana se snaží vymyslet, jak by ambiciózní Alici odstranila z jejich společného života. A tak se rozhodne poprosit o pomoc Lukáše, který je do Johany stále zamilovaný.

Lukáš její prosbu, zda nezná nějakého kvalitního textaře, bere jako největší urážku. Johana přece ví, že ji Lukáše miluje a ona chce, aby se postaral o jejich vztah. Muzikant odmítne a pořádně se naštve. Johana neví, jak problém vyřešit. Ale možná, že ji Lukáš poradil správně...

Podívejte se na jedno utajené randez vous v Zátoce a jejich první polibek a doteky.

Podívejte se na ukázku ze středečního dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.