José se vrátil z Itálie, zatímco Marek zmizel nadobro?

Co uvidíte v dalším dílu Přístavu již tento pátek ve 20.15 na Primě? José nedávno odjel do Itálie, aby přivezl unesené děti jejich vlastní matkou. Marek se z Přístavu vytratil úplně a nebere telefony. Končí Přístav?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Nejočekávanější svatba tohoto roku skončila. Ačkoliv se Radim Pátek naparoval, že Mili zažije noc svých snů, nakonec to nějak nedopadlo. A jak to tak bývá, ráno byla po svatbě pořádná kocovina, jenže Milenka je neodbytná stejně jako Radimovo tvrdohlavost. Mili už je jeho manželkou, a tak tuší, co má říct, aby dostala to, co chce. Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15

Milenka se cítí po svatbě jako znovuzrozená, nabitá energií a očekává od všech, že ji budou oslovovat Pátková. Svůj nový status neustále dává najevo a vznikají z toho hodně vtipné situace. Roman spočítal svatbu na necelých devět tisíc korun, což Radim odmítá platit. Moc se nerozpakuje nad tím, že by měl všechno zaplatit a rovnou nařídí Milence, že si polovinu odpracuje. Roman jen vrtí hlavou.

Milenka požáda Romana, aby vyfotil na památku jejich svatební lože. Začne Romanovi pózovat, což bude hodně humorná podívaná a zároveň se mu svěří, že má podivnou vyrážku na zádech. V ten moment do místnosti přichází José.

José se vrací z Itálie. Sám?

José nečekaně vchází do dveří, aby Drozdovým oznámil, co se stalo. Charismatický malíř odjel do Itálie za Olgou, která unesla jejich společné děti. Olga mu zpočátku odmítla otevřít, pak se ale domluvili. José je zničený, naštvaný a bez dětí. Olga domluvila dětem anglickou školu, děti chce vychovávat v Itálii, protože s jejím milencem Ginem je to vážné. Děti budou do Čech jezdit na prázdniny a ve volném čase. José ztratil všechno a nechce dál bydlet ani s rodiči Olgy na statku, protože mu tam všechno připomíná jeho rodinu.

Marek nechal Romana na holičkách

José požádá o azyl Romana Mareše. Ten je neskutečně naštvaný, jelikož si dlouho myslel, že Marek se akorát rozhodl dojet nakoupit. Místo toho vzal společné auto, sbalil si věci a zmizel do Prahy za Krupicí. Samozřejmě nezvedá telefon, Romana nechal zcela na holičkách. Příchod Josého Romanovi naopak pomůže, José se dokonce nabídne, že by polovinu hospody převzal místo Marka Skály. Bude souhlasit Roman?

Kobliha přijíždí

Dcera Koblihy má jarní prázdniny, a tak se Kobliha vydá společně se svým dítkem za Pepou Krupičkou do Zátoky. Pepa jim vše připraví, aby se u něj doma cítily dobře. S Koblihou si začnou dokonce i vyprávět o své minulosti. Pepa se jí svěří s tím, jak toužil po dítěti, a jak ho Krupice zradila.

Zatímco dcera Jonáše, Linda, se spřátelí s dcerou Koblihy a zažijí spolu hodně nevšední dobrodružství, kdy si pěkně zacestují tajně v cizím autě!

Přístav uvidíte už na Primě ve 20.15!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.