Kaira Hrachovcová fotí zákulisí seriálu, podívejte se!

Oči Kateřiny Kairy Hrachovcové jako hvězdy seriálu Přístav vidí věci, které jsou divákům odepřeny – zákulisí natáčení jednoho z nejúspěšnějších televiznícvh seriálů v této době. Jaké fotografie z mobilu vybrala Kaira teď? Podívejte se!

Fotky pocházejí přímo z mobilního telefonu herečky, který má podle svých slov neustále při sobě. A tak někdy můžete vidět momenty, jež se k vám rozhodně nedostanou.

Kaira upozorňuje na to, že rozhodně není pro své kolegy nebezpečná, naopak! I když nefotí pouze sebe, ale i své kolegy. "Jsem bezpečná, absolutně respektuji druhé, tak nemůže být problém. Kolegové buď chtějí, nebo nechtějí. Tak to mám i já. To jde ale vycítit, kdy je ta správná chvíle, aby to bylo v pořádku."

Podívejte se na výběr fotek, kde uvidíte Petra Čtvrtníčka, Martina Zounara nebo třeba Jitku Schneiderovou.

Kaira se svým seriálovým ohozem

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.