Kateřina Kaira Hrachovcová zkouší striptýz na Bena Cristovaa!

Milenka se rozhodla svému Radimovi dopřát po takové malé scéně v Přístavu, svůj vlastní striptýz. A bude to legrace. Podívejte se na video z pondělního dílu, kde tak trochu figuruje (nechtěně) i Ben Cristovao.

Když si tak pánové rozpomínají, co se to vlastně v noci dělo, ve dveřích Přístavu se objeví paní striptérka, která měla předvést show minulou noc. Ani jeden pán ovšem v té době nebyl střízlivý a při vědomí, takže to striptérka zabalila. A teď si jde pro výplatu. Muži v čele s Céčkem ji nakonec přemluví, aby svou show ukázala za bílého dne pro pár vyvolených. Když je striptérka v nejlepším, vtrhne do Přístavu Milenka a se striptérkou se popere. To jí Radim ovšem jen tak neodpustí!

Já jsem tak hezká!...Teda, šťastná!

Milenka je ze svého Radima zklamaná, ale on jí to všechno vysvětlí ("Abych mohl ocenit, co mám doma, musím se porozhlídnout jinde.") A tak se Milenka rozhodne, že svému Radimovi předvede u nich v chatě striptýz vlastní. Podvazky, sexy korzet a svůdná hudba je připravená. Chata ovšem není stavěná na takové vzrušení...

Pokud vás zajímá sexy hudba, na kterou Kateřina Kaira Hrachovcová předvádí své dokonalé tělo, není to nikdo jiný než Ben Cristovao:-)

Podívejte se na první scénu Boba Klepla v Přístavu:

Přístav uvidíte v každé pondělí a středu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.