Kde bydlí Krupice nebo Pátek? Blogerka Jitka vás provede Zátokou

Dívka ve žlutém

Chcete se podívat, kde bydlí Radim Pátek s Milenkou? A jak daleko od něj žije Krupice s Pepou? Jitka, místní blogerka, vás provede osadou Zátoka a ukáže vám, kde většina postav, které vídáte v seriálu, bydlí. Podívejte se na video.

Devětadvacetiletá Jitka sice nepochází přímo ze Zátoky, ale v Zátoce bývá díky nově otevřenému Přístavu hodně často. Osada je tak malá, že se tu všichni znají. Po rozchodu s přítelem se pohledná bruneta přestěhovala zpátky do Špičky, kde prožila dětství.

Krásná příroda a pohodová atmosféra u vody ji nadchla natolik, že se rozhodla psát blog. Jitka má zkrátka kreativní duši, kterou potřebuje uplatnit, proto na jejím blogu najdete návody na různé vychytávky do domu, recepty, podle kterých často peče s Johanou nebo pomáhá Josému.

Život v Zátoce

A od té doby, co se v chatové osadě otevřela nová hospoda Přístav, nemusí se rozhodně bát o nedostatek témat. Jitka totiž píše o celém svém životě, tedy i o lidech, které potkává.

Proto se na jejím blogu můžete dozvědět i něco o tom, jak postavičky ze Zátoky žijí. Nedávno se třeba svěřila, kdo ze zdejších mužů se jí vlastně líbí.

Dívka ve žlutém, jak si přezdívá na blogu, vás teď provede celou osadou a ukáže vám, kde postavy bydlí. Zajímá vás, jak daleko od sebe bydlí Radim Pátek a Pepa Krupička? To vám prozradí ve videu.

Blog Dívky ve žlutém najdete na adrese www.divkavezlutem.cz

Další díl Přístavu uvidíte zase v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.