Kdo je miláčkem divaček z Přístavu? Máme výsledek!

Během valentýnského úterý jsme se zeptali našich divaček, kdo z mužů z Přístavu by si zasloužil valentýnku z lásky. Dívky a ženy odpověděly, a my už můžeme prozradit, kdo je největším miláčkem z Přístavu. Uhodnete kdo?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Během úterý jsme se zeptali na jednu z nejdůležitějších otázek, kdo z Přístavu by si zasloužil lásku? Mysleli jsme hlavně na muže v rámci našich divaček a výsledek se dostavil poměrně rychle.

Kdo je tedy miláčkem Přístavu? Možná vás to překvapí, ale divačky volily mezi mladšími ročníky. Nejvíce hlasů v hlasování, na které se můžete podívat tady, získala překvapivě postava Petra Dvořáka, dvacetiletého zpěváka, který začal žít společně s přítelkyní Johanou a její matkou v Zátoce.

První místo ukradl mlaďoch Přístavu

Johana je během prázdnin pracovně v Anglii a Petr má v Přístavu svých starostí dost, naposledy se ho snažila sbalit jeho bývalá spolužačka. Petra Dvořáka ztvárňuje v Přístavu zpěvák a vloger Petr Lexa.

Na druhém místě skončil okouzlující pohodář a majitel Přístavu, Roman Mareš, který momentálně randí s Terezou Skálovou. Roman kdysi prohnal každou sukni, ale Tereza ho zcela změnila. Je z něj ohleduplný partner. Romana Mareše v seriálu hraje Filip Blažek.

Bronzovou medaili si odnáší charistmatický kliďas José Pivoda, který se dlouhá léta živil jako malíř ve Španělsku. Setkání s jeho (teď už) bývalou ženou Olgou mu obrátilo život naruby. José zjistil, že už je deset let nevědomky otcem dvojčat a usadil se v Čechách. Momentálně žije s Ivankou v Zátoce. Charakter Josého Pivody vzal pod svá křídla herec Pavel Řezníček.

Sledovat Přístav můžete na Primě každý pátek ve 20.15! Všechny díly najdete i v online archivu Prima PLAY


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.