Kdo je tajemný novinář Viktor Drtina?

V Zátoce se objeví zvláštní muž, o němž nikdo neví, co tu dělá. O to víc vzbuzuje u všech obyvatel zvědavost. Novinář Viktor Drtina, kterého hraje Pavel Kříž, má ale svůj důvod, proč do chatové osady přijel. Poprvé se objeví v seriálu Přístav už dnes večer na Primě.

Pavel z legrace říká, že tato postava je pro něj protiúkol, protože tu hraje českého emigranta, který žil dlouhá léta v Kanadě, ale teď přijel zpátky. Což samozřejmě vyvolává v obyvatelích osady spoustu otázek. „Drtina do osady jako dítě jezdil s rodiči, ale spoustu let tu nebyl. Přijel sem zjistit důležité informace o své minulosti. Má za sebou zajímavý příběh a své tajemství, to mě na něm baví. Po čem pátrá a co objeví, to samozřejmě neprozradím,“ říká Pavel Kříž.

Proč ale přijel právě teď, jaký je důvod jeho návratu do minulosti? „Drtina sem přijel kvůli své mamince. Než zemřela, chtěla po něm, aby sem přijel a něco konkrétního našel. On jí tím vlastně plní její poslední přání,“ doplňuje herec.

Jak budou obyvatelé chatové osady na nového a tajemného příchozího reagovat, uvidíte už dnes večer na Primě ve 20.15.

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.