Komu z Přístavu byste poslali valentýnku? Hlasujte!

Přístav je plný mužů, kteří jsou sice (většinou) zadaní, ale rozhodně je dovoleno si na ně myslet. Komu z nich byste poslali valentýnku? Kdo je podle vás ten nej? Hlasujte v našem článku!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

14. února západní svět slaví svátek uvězněného mnicha Sv. Valentýna, který se kdysi na jeden dopis pro svou milou podepsal Tvůj Valentýn.

Můžeme předpokládat, že Sv. Valentýn se zrovna v zemité Zátoce slavit nebude, nicméně nám zkuste v hlasování prozradit, kdo se vám z můžů, které vídáte v Přístavu líbí nejvíce.

Bude to vždy dobře naložený Roman, který svou přítelkyni Terezu miluje a snaží se jí být oporou? Nebo roztomilý Petr, jenž sice dělá chyby, ale láska (k Johaně) je pro něj svaté slovo? Či charismatický José, jenž si umí užívat života a miluje naplno? A co takhle Pepa, který se o svou těhotnou Koblihu stará tak, že by ji mohla závidět celá ženská populace?

HLASUJTE TADY:

Podívejte se na další dobrodružství z Přístavu už tento pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.