Kristýna Kociánová díky Přístavu změnila vizáž

Ivana Braunová se v primáckém seriálu Přístav rozhodla, že její vizáž volá po změně. Aby se líbila otci své dcery, nechala se nejen nalíčit, ale také si o dost velký kus zkrátit vlasy. A tak se musela nechat ostříhat i představitelka této postavy – herečka Kristýna Kociánová.

Kristýna Kociánová změnila vizáž

Kadeřnici hraje v Přístavu Jitka Schneiderová, která by si na Kristýninu hřívu vzít nůžky netroufla. A tak přijela skutečná kadeřnice a vlasy herečce o kus zkrátila. A Kristýna je s novou délkou velmi spokojená. „Vlastně jsem s tím nápadem přišla já. Nabídla jsem, že se nebráním nějaké úpravě. Kadeřnice mi vlasy zkrátila o dobrých patnáct centimetrů. Hlavně mi udělala ofinu, kterou mám po hodně dlouhé době. S ofinou jsem taky moc spokojená, když chci, nechám si ji, když ne, dám ji do sponky. Jitka Schneiderová ale přesto do mých vlasů kvůli záběru jednou šmikla. A tím šmiknutím vlastně určila, o kolik budu mít vlasy zkrácené,“ vysvětluje Kristýna Kociánová.

Kristýna má v civilu brýle, ale jako seriálová Ivana používá čočky. „Brýle mám raději. Když natáčím v ateliéru půl dne, už se kolikrát nemůžu dočkat, až si čočky vyndám. Mám brýle na dálku, ne moc, asi dvě dioptrie,“ přiznává herečka. Stejně jako její seriálová postava i ona se párkrát v životě ocitla v situaci, kdy chtěla nějakou změnu vizáže. „Ženy tak ve většině případů řeší nějakou životní změnu. Taky jsem párkrát změnila účes. Nebo si koupila nové brýle,“ říká Kristýna.

Další díl Přístavu uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.