Seriály a filmy

15. listopadu 2015 07:59

Petra Kloidová

Krupice se konečně ozvala, Pepa oslavuje!

Přístav (23) - upoutávka

Co uvidíte v pondělním Přístavu na Primě ve 20.15? Krupice, po které se slehla na pár dní zem, se konečně ozvala. Pepa má důvod oslavovat! A Roman se vsadí, že z upjaté Terezy Skálové udělá odvázanou dívku.

Roman vzal slova svého kamaráda a kolegy Marka vážně. On si chce vyzkoušet být po boku Terezy a zažít její slavnou náladovost a panovačnost. "Ke každému se chová jako kdyby byl obžalovaný, " lamentuje nad dalším výstupem Terezy její manžel.

Roman se rozhodl na její něžnou stránku vyzrát klasicky – romanticky. To se mu však s tajným typem jejího manžela, že Tereza miluje vůni santalového dřeva, moc nepovedlo. Ve skutečnosti ho totiž nenávidí.

Pepa oslavuje a bude z něj kočička

V Přístavu kvůli konci sezony "chcípl pes" a jediným pořádným zákazníkem se stal osamělý Pepa Krupička, jenž je bez své Pavlínky vysloveně jako bez ruky. Proto se stále drží v Přístavu, kde je dostatek uvařeného jídla a pití. Když se mu Pavlínka konečně ozve strohou SMS, jež říká pouze "ok", je u vytržení a začne ve poloprázdněné hospodě oslavovat.

Roman s Terezou se ho následně pokoušejí dostat domů, kam je Pepa pozve na lahvinku něčeho ostřejšího. Z Terezy okamžitě opadne stres a Roman se chystá na akci. Chce ji zlanařit k malému porušení zákona, ale drsná paní soudkyně se ve Skálové ihned probudí. Roman jen zírá.

Johana vyhodí Petra

Johaně zavolá Petr, že se s Alicí konečně rozešel. Johana naivně na nic nečeká a jede do Prahy za svou láskou. Z muzikanta však brzy dostane, že se se svou textařkou vlastně tak úplně nerozešel, protože ji potřebuje, aby textovala jeho písně. Už prý hledá náhradu. V Johaně se ovšem ozve matčina krev a svého přítele vyhodí z bytu. Potupně tak musí přiznat rodičům, že měli s Petrem Dvořákem pravdu.

José chce malovat Ivanu

Návštěva Mírovy matky se konečně schýlila ke konci a Ivana na chvíli osiřela. Doma ji navštívil José, jenž je na mateřské dovolené a trochu z nedostatku času pro sebe blázní. Stěžuje si Ivaně, která je s malou Markétkou na mateřské a ví, co to obnáší. José se rozhodne, že se nenechá okrást o svůj jeden volný den a bude malovat. A jako první by měla stát modelem právě Ivana Braunová.

Přístav uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.