Krupici čeká první rozvodové stání. Bude to divočina?

Pavlína Krupičková už sice jedno neoficiální rozvodové stání zažila, ale to před soudem ji teprve čeká. Těhotná Pavlína má strach, že to s její právničkou Hyenou bude zase pořádně nepříjemné. Co dalšího uvidíte v pondělním dílu Přístavu?

Krupice si stále nedošla k doktorovi, jelikož má v Praze dost kadeřnických zakázek. Marek na ni stále naléhá, aby jí gynekolog řekl, zda je 100% v jiném stavu. Pavlína má pocit, že až tuto novinku uslyší oficiálně, celý její život se změní. Marek se s rolí otce v čerstvých padesáti smířil celkem rychle a novinku zmíní kamarádovi Céčkovi. Ten se křižuje.

Během dotočné zaujme režiséra filmu mladá Johana

Přístav čeká filmový večírek, oslava dokončení filmového natáčení. Na dotočnou dorazí všichni slavní herci. Přístav pozval znovu Petra Dvořáka, aby na večírku zahrál živě. Petr si však ihned všimne, že jeho přítelkyně Johanka padla do oka režisérovi filmového snímku. Dává si na něj pozor, ale když uvidí jeho ruce odpočívající na pozadí Johany, už se neudrží. Začne rvačka a Johana je konečně spokojená, že Petr projevil lásku k ní takto veřejně. Johana je šťastná jako blecha. Jen Petrovi možná odpadne potencionální kšeft, protože s režisérem si nejspíš žádnou budoucí spolupráci už nenaplánuje.

Petr má v každém případě stále silnou fanouškovskou základnu, kterou budují tři fanynky. Jak se však ukáže, jsou to hlavně stalkerky. Petra sledují před domem a neohlášeně se zvou do bytu. Znovu toto udělali ve chvíli, kdy jim šla otevřít Tereza Skálová. Ta s nimi jako soudkyně také pořádně zatočila.

Míra dostal novou medikaci

Míra Šimáček dostal od lékaře léky, které mu příliš neseděly. Byl neustále unavený a ospalý. Po zásahu Ivanky mu tak lékař změnil kompletně medikaci a Míra se cítí lépe. Zanedlouho se však ukáže, že to bylo pouhé zdání. Míra má přeludy a začíná být nebezpečný. Ivanka je zoufalá a neví, co s Mírou bude dělat. V nejhorších chvílích jí pomůže matka.

Opilí nezletilí u dr. Jonáše

Arleta dr. Jonáše po sto letech donutí, aby s ní šel do divadla. A dcera Jonáše, Linda, má tak s Danem automaticky doma pré. Linda pozve Dana, aby mu ukázala pár outfitů, kterými chce okouzlit režiséra na dotočné v Přístavu. Během tohoto večírku otevře láhev vína, kterou ukradla tátovi Jonášovi. Alkohol třináctiletým moc nechutná, a tak si do skleniček společně s ním házejí kostky cukru.

Arleta s Jonášem najdou děti ležící na stole a totálně opilé. Strhne se pořádná hádka a řešení krizové situace, jak zabránit obrovské kocovině u takto malých dětí. Hlavně se to nesmí nikdo dozvedět!

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už toto pondělí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.