Která scéna se vám líbila z 64. dílu nejvíce? Hlasujte!
Do bytu vtrhne Tereza, které je jadné, jak setkání Romana a Marka dopadne Zdroj: archiv Prima
V pátek večer jste mohli vidět další díl Přístavu. V pořadí už 64. – a stále je na co se koukat. Roman konečně atakoval Marka, který z Přístavu vysloveně utekl. Mili chce dítě a José má hodně podivný vztah s Ivanou. Hlasujte, která scéna se vám líbila nejvíce!
Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.
Zátoka je vzhůru nohama. Johana zavolala Romanovi, že Marek se má ukázat na obědě v Praze. I ona chce, aby si to pánové mezi sebou konečně vyříkali. Marek by neměl Romana tahat za nos. Roman je teď v Přístavu na všechno sám.
Ivana se dozví, že José už vztah s Olgou oficiálně ukončil, strávili spolu jeden společný večer a trochu se to zvrtlo. Možná je Ivanka příliš citlivá. Možná k němu cítí něco víc. Ivanka zkrátka utekla z Přístavu ve chvíli, kdy se ji José pokusil obejmout.
Karty se pro Radima Pátka poprvé obrátily. Zatímco to byl on, kdo vždy své okolí vydíral, Ouško vydírá jeho. Vyšetřovatel Ouško přichází s důkazem o jeho rodičích a spolupráci s STB. Fakt, který se nedá změnit, by Radimovi v Zátoce hodně pošramotil pověst, Radim chce dokonce Ouška zabít, ale jeho fyzické rozměry mu to nedovolí – dost by se totiž nadřel!
Hlasujte, která scéna je podle vás nejlepší!
1) Když Mili bere antikoncepci
2) Vylité nudle na Romana a Marka
3) Jeden těžkopádný důvod, proč nezabít Ouška
4) José a Ivana se sbližují. Odhalili své pravé city?
Marek se objeví u Johany Zdroj: archiv Prima
Co uvidíte příště?
Příští díl Přístavu uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě!
Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.
Hausbót Marka Skály je ukotven v přístavu Zdroj: archiv Prima
Hospoda Přístav je u řeky Zdroj: archiv Prima
Hausbót Zdroj: archiv Prima
Když se Markovi chce, kdykoliv může zvednout kotvy... Zdroj: archiv Prima
Hospůdka je plná mořských motivů Zdroj: archiv Prima
José se potkává s Markem a Romanem Zdroj: archiv Prima
Radim Pátek (P. Čtvrtníček) na své chatě, kterou obývá celoročně Zdroj: archiv Prima
Štáb na pláži u hospody Zdroj: archiv Prima
Exteriéry jsou dokonalé místo na chytání ryb Zdroj: archiv Prima
Hospoda má i venkovní posezení Zdroj: archiv Prima
Pohled na hausbót ulidňuje Zdroj: archiv Prima
Poblíž hospůdky si můžete zahrát i ping pong, zkrátka relax Zdroj: archiv Prima
Hospoda je obklopena krásnými lesy Zdroj: archiv Prima
José Pivoda na Hausbótu Zdroj: archiv Prima
Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!