Lesbická expřítelkyně Romana se vrací. Je otcem?

Přístav II (9) – Je Roman otec?

Roman Mareš už na svou eskapádu s expřítelkyní, které pomáhal otěhotnět, protože s partnerkou mít dítě samozřejmě nemůže, totálně zapomněl. Hanka se však vrací a má na Romana prosbu. Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního dílu Přístavu, jenž uvidíte na Primě ve 20.15.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Roman měl dlouho před Terezou opravdu bouřlivou milostnou minulost. Když ho kdysi vyhledala po letech jeho expřítelkyně nebyl překvapený. Za to její požadavek byl opravdu šokující. Hanka chtěla po Romanovi, aby ji udělal dítě. Jako žena milující ženy si se svou partnerkou přirozenou cestou samozřejmě potomka pořidit nemohla.

Po tak dlouhé době, kdy se Hanka neozvala, už nikdo nečekal, že se vrátí drobná brunetka na scénu. Omyl!

Romana v Přístavu čeká překvapivá návštěva. Objevila se jeho bývalá přítelkyně, které chtěl kdysi pomoci a spal s ní, aby mohla mít se svou partnerkou dítě. Celá akce byla pro Romana ovšem tak traumatická, že by na ní co nejraději zapomněl. Přítelkyně se vrací a Romana zajímá, jestli je těhotná. Je viditelné, že napoprvé se nepovedlo. Roman dostane nabídku akci zopakovat.

Přijme nabídku? A co na to Tereza, která se s ním kvůi tomu málem rozešla?

Podobné články

Na co se můžete těšit tento pátek? Podívejte se na upoutávku!

Přístav uvidíte na Primě v pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.