Léto si moc neužije. Martin Dejdar bude mít volno až o Vánocích!

Jaké léto bude čekat hvězdu seriálu Martina Dejdara? Ten se momentálně zmítá havně v pracovních povinnostech a slibuje divákům, že si na něj dokonce budou moci zajít do kina.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMA PLAY

Pro většinu herců a hereček jsou právě letní prázdniny jedinou dobou, kdy si mohou užít trochu dovolené. Od dob Shakespearovských slavností a jiných divadel na čerstvém vzduchu je ale všechno jinak. V druhém případě je léto tím ideálním časem na to zahrát si ve filmu. A i na to se můžete u Martina Dejdara těšit. Ten bude mít totiž léto veskrze pracovní.

"Moje léto bude naprosto a bohužel z devadesáti osmi procent pracovní. Dovolenou si dopřál v červnu a zhruba od 5. července začínám pracovat nonstop v podstatě až do Vánoc. Mám před sebou tři celovečerní filmy a vypadá to i na nějaké natáčení na Slovensku, ještě se o tom jedná," prozradil herec, kterému všichni přezdívají Dejdy.

Léto v dětsví

Nemohli jsme se nezaptat i na to, jak vlastně prožíval letní prázdniny jako malý kluk. Martin Dejdar samozřejmě nejvíce vzpomíná na ty, které strávil s babičkou a dědou. "Pocházím z Chrasti u Chrudimi a jako kluk jsem téměř celé léto trávil v pět kilometrů vzdálených Hroubovicích u babičky. Rodiče tam byli s námi, dojížděli odtamtud do práce. Měl jsem tam spoustu kamarádů, hned za domem lesy, louky, řeku. Jezdil jsem i na letní tábory, později jsem tam dělal i vedoucího. Ale léto pro mě znamenají hlavně dny strávené v Hroubovicích," vzpomíná.

Vy se na další příběhy z Přístavu můžete těšit po prázdinové pauze.

Všechny díly můžete sledovat na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.