Máme první seriálovou scénu Petra Lexy v Přístavu!

Zpěváka z kapely Slza, Petra Lexu, uvidíte už ve středu v jeho nové roli. Podívejte se na jeho úplně první scénu v Přístavu. Petr hraje svého jmenovce a společně s ním uvidíte i Jakuba Štěpána.

"Dobrý den? Copak vy nevíte, že lidi u vody se zdravěj ahoj," kárá už v první minutě obrazu Martin Dejdar Petra a Jakuba, kteří si zahráli muzikální duo a také kamarády ze školy. Martin Dejdar hraje jejich bývalého učitele tělocviku z gymnázia, odkud jeho seriálová postava Marka utekla přímo do Zátoky plnit si své sny. Marek Skála změnil svůj život a možná, že duo s příznačnám jménem Dvořák a Smetana změní život někomu jinému...

Lukáš (Jakub Štěpán) je parťákem Petra, kterého hraje Petr Lexa. Jsou kamarádi a hudebníci, členové jedné kapely. Lukáš je ale z dvojice ten větší smolař. „Lukáš se nešťastně zamiluje do Johany (Sandra Černodrinská)," prozrazuje základní zápletku vlastní postavy Jakub Štěpán. Už v první scéně uvidíte, že seriálový Petr má pár zmeškaných hovorů. Telefony nebere. Nejspíš žárlivá přítelkyně...

Petr s Jakubem se před natáčením Přístavu sice už párkrát potkali pracovně, ale těsně před první scénou se raději potkali, protože v jejich roli je důležitá určitá sehranost: "Před natáčením jsme se párkrát sešli, abychom se sladili, protože v seriálu hrajeme členy jedné kapely a kamarády. A při našich setkáních jsme probírali nejen naše role," potvrdil Jakub Štěpán, který je moderátor Evropy 2.

Podívejte se na Petra a Jakuba v roli vodáků, kteří zdraví "dobrý den":-)

S Jakubem Štěpánem a Petrem Lexou se v Přístavu seznámíte už tuto středu 14.10. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.