Marek s Romanem vyhodí Milenku z Přístavu

Přístav (29) - upoutávka

Tvrdá zima začíná doléhat i na Přístav a nejen Milenka doma klepe kosu. Marek s Romanem začínají zjišťovat, že nemají ani na topení přes zimu. A odnese to Milenka, která dostane výpověď.

Kapitáni z Přístavu si všechno špatně spočítali a zapomněli na náročnou zimu u řeky. Už teď nemohou sehnat levné dříví, kterým by mohli topit. Navíc u nich bydlí zadarmo José Pivoda, který se zatím nemůže vrátit domů.

Černý Petr padl na Milenku, která nic netuší. Milenka rozhodnutí přijme s pláčem. Jak se k tomu postaví její Radim?

José a Olga. Je konec?

Marek s Romanem nemají srdce říct si Josému o nějaké peníze za bydlení. José má totiž svých starostí dost. Ve Špičce se jejich manželství přetřásá ze strany na stranu. Olga ho neměla prý tak lehce pouštět. Teď bude mít José na Ivanu času ještě více. Olga však přítomnost Josého potřebuje i z čistě logistických důvodů. Prarodiče nemohou stále hlídat malou Klárku, a tak se s ním Olga potřebuje domluvit. Jejich setkání po obrovské hádce však bude plné chladných citů. Kam se ztratila ta zamilovaná dvojice?

Johana začíná tušit

Zamilovanost Romana a Terezy stále pokračuje tajnými setkání a telefonáty. Roman je do Terezy opravdu zamilovaný. Náhlé spokojenosti Terezy si však všimne i její dcera Johana. Zeptá se Terezy na přímo. Co Tereza odpoví?

Podívejte se na Primu už v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.