Marek se rozhodl požádat o rozvod a Tereze vše říct

Pondělní Přístav bude pokračovat v příběhu o tom, jak dopadlo jedno nepovedené žhářství a co všechno může i zkazit. Marek se rozhodne, že už nebude lhát Tereze a svůj život vyřeší, během toho se však dozví věci, které by snad vědět nechtěl.

Pepa Krupička se vrací z nemocnice. K návratu do osady potřebuje minimálně deset rukou a všechny je má zastat Krupice. Ta se rozhodla, že Pepu nenechá ve štychu a v nouzi mu samozřejmě pomůže, i když se od něj několik měsíců snažila odejít.

Peklo doma

Paralení život, který si tajně budovala v Praze, na ni však nepočká. Pavlína se musí rozhodnout, zda bude s Pepou, který jen nadává a vytváří v chatě nepříjemnou atmosféru, nebo vezme nohy na ramena. Pepovo zranění, popálení druhého stupně, je strašně nepříjemné, ale na automechanikovi je vidět, že se rozhodl vytvořit pro nevěrnou Pavlínu pořádné peklo. Aby se z toho Pavlína nezhroutila, pomáhá ji drsná sestra Arleta, která se Pepu snaží vždy usadit do řádných mezí. Arletino rázné jednání i tak moc nefunguje, protože Pepa je plný nenávisti vůči Pavlíně a Markovi.

Peklo v hospodě

Pepa se rozhodl, že to osladí nejen své manželce Krupici, ale také svému bývalému kamarádovi Markovi, který se do Pavlíny zamiloval. Rozhodne se přijet na kolečkovém křesle do Přístavu, kde se opije a provokuje Marka. Ten jeho výkyvy nálad moc nezvládá stejně jako Roman, na kterého viditelně dolehla otázka, co bude dál. Roman s Terezou chce žít, stále s ní udržuje tajný poměr a ti dva se scházejí tajně všude, kde to jen jde. Romanovi je však jasné, že takhle to dlouho nepůjde.

Las Vegas v Zátoce

Radim Pátek si dál zvesela krade Ouškovu elektriku, takže si doma vytvořili nejen pěkné a opožděné Vánoce, ale i pořádného silvestra s hodně světly. Jejich dům vypadá jako atrapa z Las Vegas, města světel. Radim dokonce pozve i další obyvatele Zátoky, aby oslavili silvestra společně s ním a Milenkou.

Rozvod na spadnutí

Markovi se představa o životě s Krupicí poněkud hroutí. Ačkoliv věděl, že jejich soužití bude dost problematické, když se Krupice chce vrátit za každou cenu do Prahy, netušil, že Pavlína vezme Pepovo popálení na svoje bedra a cítí za ně obrovskou vinu. Místní kadeřnice zkrátka nedokáže Pepu opustit, společný život s Markem se tak možná odkládá na neurčito. A tak se Marek rozhodne sám k ráznému řešení. Jde všechno říct Tereze...

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky pravda vztahy peklo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.