Marek se vyjádřil, zda zůstane v Přístavu. Podívejte se na celý díl na PrimaPlay

Do Zátoky konečně došlo jaro a nové začátky. Marek Skála se objevil v Zátoce, aby se konečně vyjádřil. Zůstane v Přístavu, nebo byznys opustí a půjde za Krupicí zpět do Prahy. Podívejte se na celý díl online v našem archivu Prima Play.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY TADY

Petr s Johanou se vrátili zpátky hlavně z jednoho velkého důvodu – do Zátoky už konečně nakouklo jaro a je čas na pořádnou grilovačku prolitou čepovaným pivem. Párty si vymyslí Roman s Céčkem a všechno uspořádají. Pyšta se hrne do práce, ale všichni mu to zakazují. Zatímco Pepa Krupička se snaží zase vše vyžehlit u Koblihy, která je na něj naštvaná.

Radimovi se jeho zvědavost a touha po penězích znovu dost nevyplatila. Radim si všiml, že na parcelu Šimáčka stále jezdí náklaďáky – vyčuchal problém, a tak se vkradl do místnosti, kde objevil sudy s jedem. Šimáček tvrdí, že tam nic jedovatého nemá, ale důkazy mluví jasně – Radim se otrávil.

A co je hlavní, Marek se konečně vrací na "místo činu", aby řekl resumé Romanovi. Zůstane? Podívejte se na Prima Play

Podívejte se exkluzivně už teď na další díl z Přístavu. Celý díl uvidíte v pátek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.