Marek se vyjádřil, zda zůstane v Přístavu. Podívejte se na celý díl na PrimaPlay

Do Zátoky konečně došlo jaro a nové začátky. Marek Skála se objevil v Zátoce, aby se konečně vyjádřil. Zůstane v Přístavu, nebo byznys opustí a půjde za Krupicí zpět do Prahy. Podívejte se na celý díl online v našem archivu Prima Play.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY TADY

Petr s Johanou se vrátili zpátky hlavně z jednoho velkého důvodu – do Zátoky už konečně nakouklo jaro a je čas na pořádnou grilovačku prolitou čepovaným pivem. Párty si vymyslí Roman s Céčkem a všechno uspořádají. Pyšta se hrne do práce, ale všichni mu to zakazují. Zatímco Pepa Krupička se snaží zase vše vyžehlit u Koblihy, která je na něj naštvaná.

Radimovi se jeho zvědavost a touha po penězích znovu dost nevyplatila. Radim si všiml, že na parcelu Šimáčka stále jezdí náklaďáky – vyčuchal problém, a tak se vkradl do místnosti, kde objevil sudy s jedem. Šimáček tvrdí, že tam nic jedovatého nemá, ale důkazy mluví jasně – Radim se otrávil.

A co je hlavní, Marek se konečně vrací na "místo činu", aby řekl resumé Romanovi. Zůstane? Podívejte se na Prima Play

Podívejte se exkluzivně už teď na další díl z Přístavu. Celý díl uvidíte v pátek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.