Marek Skála se na roli otce v padesáti těšil zbytečně...

Když se konečně smířil s tím, že bude ve svých padesáti letech znovu otcem, vzali mu to. Krupice zjistila, že její těhotenství byl planý poplach. Marek ji podezřívá, že si dítě vymyslela. Co uvidíte ve 20.15 na Primě v Přístavu?

Vždy, když se Krupice neohlášeně objeví v Zátoce, něco se děje. Krupice ve dveřích zkrátka nevěstí nic dobrého, což v tento moment vytušil i Marek Skála. Když mu jeho přítelkyně v intimním rozhovoru oznámí, že její podezření na těhotenství se nepotvrdilo, myslí si, že je to pouze legrace. Krupici je tento rozhovor nepříjemný. Snaží se celou dezinformaci zamluvit. Dítě spolu stejně neplánovali, Marek by měl být přece rád.

Jenže Marek si mezitím zvykl na myšlenku, že se mu na klíně bude zase pohupovat batole a bude mu říkat "tati". Markovi po takovém oznámení procházejí hlavou myšlenky chaoticky. Sám totiž musel Pavlínu k návštěvě gynekologa tlačit, Pavlíně se tenkrát nechtělo. Její těhotenství bylo neoficiální – z lékarny. Připravila Krupice na Marka lest? Chtěla tak vyzkoušet, zda bude někdy majitel Přístavu dobrým otcem?

Přijede Hemala

Kdo by neznal Alexandra Hemalu. Nositel slavného hlasatelského jména se přijel podívat do Zátoky pracovně. Hledá nějakého Pepu Krupičku, s kterým by natočil reportáž o jeho nevšedním byznysu. Na cestě k Pepovi však potká Milenku Hrdou, která se "Saši" jen tak nepustí a domluví si další roli v jeho reportáži.

Problém ovšem je, že její Radim Pátek začíná silně žárlit na Pepu Krupičku, který je momentálně v jednom kole. Nejen v pracovním životě, ale i v tom osobním. Pepa má kolem sebe zástupy žen, a to se přece u mužů neodpouští! Radim Milence vše zatrhne a ta se poprvé na Radima pořádně naštve.

Dagmar Kloudová chce zpátky dr. Jonáše!

Přísná učitelka matematiky se rozhodla, že chce zubaře Jonáše zpět. Jonáš s Dagmar žil v jejím malém bytě v Benátkách nad Jizerou. Jonáš tenkrát odmítl koupit byt, místo toho koupil chatu v Zátoce, což tenkrát znamenalo jediné – konec jejich vztahu. Dagmar si totiž přála koupit byt, kde by mohli být spolu.

Teď se vrací za Jonášem, aby ji vzal zpátky. V chatě je však zabydlená Arleta, která se rozhodně nenechá jen tak vyštvat z vlastního domova. V Zátoce tak nejspíš proběhnou další dívčí války. Jonáš je překvapený, polichocený, ale raději před oběma ženami uteče do Přístavu.

Když na něj Dagmar čeká v mrazu před hospodou, potká Krupičku...

Více uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě v seriálu Přístav!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.