Marek Skála se vrací do Přístavu, jeho dcera je nezvěstná. Petr se s ní rozešel!

Vypadá to, že všechny cesty vedou do Přístavu. Marek Skála musí znovu do Zátoky, protože má do dceru Johanu strach. Jeho hausbót, kde Johana trávila volno, se našel opuštěný ve středu řeky. Co se stalo?

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMA PLAY

Asi jedna z nejhorších chvílí pro rodiče je moment, kdy vám zavolá policie, že váš hausbót, v kterém žila vaše dcera, našla policie opuštěný ve středu řeky. Na Marka padly černé myšlenky a jede ihned za matkou Johany. Oba dva se chystají všehno vyřešit v Přístavu. Nejhorší je, že telefon nebere nejen nezvěstná Johana, ale ani její přítel Petr. José Pivoda přímo v Zátoce o Johaně nic netuší. Stalo se mladé dvojici něco? Ví se pouze to, že se ti dva velice ostře pohádali...

Rozchod Petra a Johany

Všechno odstartovala překvapivá návštěva managera Lukáše, který se stará o Petra a zároveň je jeho nejlepším kamarádem. Přítelkyně Lukáše namluvila Petrovi, že její přítel s Johanou spolu něco mají a Petr se zkrátka neudržel. S Johanou se rozchází. A ta to velice špatně nese.

Podobné články

Pepa má nového bratra

Zatímco novinář z Kanady, Viktor Drtina, neví, jak by reakci ze zjištění, že má nevlastního bratra, popsal, srdečný Pepa Krupička má jasno. Hodlá pořádně oslavovat hned poté, co mu Drtina bez varování přečtě deník jeho matky, kde otevřeně přiznává, že Viktor je synem Pepova otce.

Ivanka Braunová se vyhýbá světu

V minulém dílu utekla Ivanka Braunová od oltáře, Míra Šimáček, ženich, se z toho nemůže vzpamatovat a zůstává u Pátků, zatímco Ivanka nevychází z domova. Míra se však odhodlá k jedné hodně zoufalé věci.

Těšte se na páteční díl Přístavu už ve 20.15 na Primě!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.