Martin Dejdar lituje kostymérky Přístavu. Proč?

Přátelství mezi Romanem (Filip Blažek) a Markem (Martin Dejdar) v seriálu TV Prima Přístav poslední dobou moc nefunguje. Roman je v hospodě sám a o Markovi nemá žádné zprávy. Tak se za ním vydá do Prahy, aby si všechno vyříkali. A při tom nedojde na pěsti, ale na nudle.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Roman má právo být naštvaný. Kde jsou Markovy sliby, že hospodu povedou spolu. Tak se Roman rozhodl, že si s Markem všechno vyříká. A rozhovor se trochu zvrtnul, došlo na rvačku a na konec taky na nudle. Johana (Sandra Černodrinská), která byla svědkem jejich potyčky, na ně v jednu chvíli chrstla vodu z hrnce i s nudlemi, který stál na sporáku.

Seriálová Johana jako žena činu!

„Na tuhle scénu jsem se docela těšila. Bavila jsem se už při zkoušce, kdy jsem nudle vylévala jen na oko. Pak jsem prostě vzala hrnec a chrstla to na ně. A měla jsem co dělat, abych se nezačala smát moc brzo, než režisér řekl stop,“ popisovala Sandra Černodrinská.

Martin Dejdar nelituje sebe, ale své kolegyně se zeriálu

„V seriálu už jsem zažil leccos – skákal jsem několikrát do vody, hasil jsem požár, krmil kozla, teď mi Sandra hodila nudle na hlavu. Mně to nevadí, ale největší ´radost´ mají z těchto scén vždycky kostymérky,“ řekl Martin Dejdar.

Budou z Marka a Romana zase parťáci jako dřív?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky rvačka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.