Martin Dejdar vyplouvá už dnes hledat sám sebe. Najde svůj Přístav?

Nový seriál Přístav uvidíte už dnes na Primě ve 20.15. Zanese vás do nejistých vod nových začátků. Možná budete stejně jako martin Dejdar v hlavní roli hledat sami sebe. Jeho Marek Skála připlouvá hausbótem do Zátoky, kde si chce otevřít hospodu u vody.

Marek Skála je bývalý úspěšný hokejista. Po konci kariéry skončil jako učitel tělocviku a zeměpisu na pražském gymnáziu. Ke konci školního roku se rozhodl přestat být otrokem očekávání jeho okolí. Skončil v práci, opustil pražský byt, v něm cílevědomou manželku a rozjel se na svém hausbótu do českého kraje.

Ukotvil v chatové osadě Zátoka u vody a rozhodl se společně se svým kamarádem z dětství obnovit místní hospodu, která je už léta zavřená. Roman Mareš (Filip Blažek) momentálně prodává svou víceméně neúspěšnou seznamku ve svatebním salonu, jež vlastnil v Benátkách nad Jizerou. Je rozhodnutý pomoci starému příteli v nouzi a rozjede s ním hospodu s názvem Přístav.

Nový život v padesáti

Začínat nový život v padesáti letech na vlastní pěst v úplně cizím prostředí nebude rozhodně tak lehké, jak si Marek ve svých představách maloval. Společně s Romanem ho čeká boj s místními obyvateli, kteří nemají rádi novoty (ale studené pivo by snad přivítali). A jsou velice specifičtí. Mají svoje zvyky, morésy a povahy, kteří se ostatní naučili tolerovat. Ve vedlejíších rolích uvidíte Martina Zounara, Petra Čtvrtníčka, Kateřinu Kairu Hrachovcovou, Jitku Schneiderovou, Vandu Hybnerovou či Pavla Řezníčka.

Jejich poznávání starých osadníků se neobejde bez nedorozumnění, vztahových kotrmelců, ale i legrace.

Podívejte se na ukázku:

Ani Marek se po svém neohlášeném úprku ze starého života některým krokům zpět nevyhne. Ty jsou ovšem nutné proto, aby mohl žít svou budouctnost tak, jak si ji vysnil.

Seriál Přístav vám bude evokovat parné léto a možná i vlastní přání, která nejsme sami schopní zrealizovat. Marek Skála tu odvahu měl a my můžeme sledovat jeho cestu životem.

Přístav můžete vidět už tuto středu ve 20.15 na Primě!

Přístav vypluje už 26. srpna ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.