Martin se se životem nemaže, tvrdí o nové postavě Přístavu Marek Lambora

Přístav - Marek Lambora o postavě

V Přístavu se objeví nová postava, syn Radima Pátka, který se podle jeho představitele rozhodně s životem nepárá. Marek Lambora dokonce i prozradil, jak se jeho seriálová postava živí. Podívejte se na exkluzivní rozhovor!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Marka Lamboru můžete vídat ve Vinohradském divadle a nově i každý pátek v seriálu Přístav. Mladý herec který postoupil v castingových kolech na seriálovou roli nejdále. A podle něj samotného si padli s Petrem Čtvrtníčkem, jeho seriálovým otcem a s jeho televizní macechou, ihned do oka.

Speciální casting s Čtvrtníčkem a Kairou

Casting na Martina Pátka probíhal trochu netradičně, svého seriálového syna si totiž vybírali Petr s Kairou sami!

"My se s klukem známe, já jsem byl u jeho porodu, takže se známe od píky… Dobře se s ním hrálo, on chtěl být vždycky herec, už když mu byly 3 až 4 roky,“ vtipkuje o Markovi Petr Čtvrtníček. „Bylo i fajn, že jsme byli u kamerových zkoušek, takže jsme si řekli, jo, to je ono, ten je dobrej. Je to dobrej kluk, šikovnej herec, a ještě je pěknej, držíme palce,“ chválí Marka Kaira.

Nejvíc Marek (Martin Pátek) zamotá hlavu Sandře Černodrinské (Johaně Skálové), která chodí s Petrem Lexou (Petrem Dvořákem). Hraje se jí lépe s Lexou, nebo s novým parťákem Markem? „To nemůžu takhle říct, s oběma se hraje dobře. …ale s Markem asi líp,“ přiznala Sandra.

Poklonu jí vysekl i Marek. „Sandra je hezká, citlivá, mírumilovná, má samé klady,“ řekl. A Sandra také nešetří chválou: „Je docela hezký, dobře se s ním hraje a na natáčení je s ním legrace. Nebere se moc vážně, to je důležité.“

Podobné články

Přístav uvidíte na Primě každý pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.