Měla by Mili opravdu odejít z Přístavu? HLASUJTE!

Mili dala po několika eskapádách se svým novým šéfem Drakem výpověď. Drak pije všem krev, jen co je pravda. Ale co bude Mili Pátková dělat? Měla by opravdu odejít z Přístavu nadobro a začít pracovat jinde? Hlasujte v článku.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili se po strašlivé noční hádce s Drakem rozhodla během vášnivé ranní hádce se svými šéfy, že odejde z Přístavu jako kuchařka. Nikdo se jí nezastal a Mili už nemůže snést ponížení od Draka, který si kuchařku představuje viditelně jinak.

Mili má naštestí ještě jednu práci u Pepy Krupičky, jenž opravduje ženám jako automechanik auta. Mili má za úkol je předat ve špičkovém stavu , tzn. dokonale uklizené. To samozřejmě bývalé prodavačce a kuchařce velice vyhovuje, sem tam si totiž nalezené zapomuneté věci v autě nechává. Naposledy to byla hezká rtěnka!

HLASUJTE TADY:

Vzpomeňte si na to, jak vypadala výpověď Mili Pátkové. Byla to hotová Itálie:

Co jste mohli vidět v pátečním dílu? Podívejte se na upoutávku:

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.