Měla by se Kobliha přestěhovat za Pepou? HLASUJTE!

Páteční Přístav nám 3. dubna naservíroval krásný pohled na zamilovanou dvojici Pepy a Koblihy. A jelikož Kobliha už dávno není sama, byl to spíše pohled na dokonalou rodinku. Když Kobliha se svou dcerkou odjížděla od Pepy, vznesl tento muž dost důležitou větou. Co si o tom myslíte vy? Hlasujte!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Kdyby bylo v životě všechno tak pěkné jako to, co teď prožívá Pepa, svět by byl krásný. Pepa Krupička momentálně září štestím, protože s ním nejdražší chvíle tráví druhá polovička Jana Koblihová. Během pracovního víkendu klidná knihovnice, o víkendu je to divoká závodnice ralley. Auta však nejsou jedinou věcí, které ji s polečně s Pepou spojují.

Pepa vždy toužil po dítěti, s Krupicí se úzkostlivě snažil otěhotnět. Problém byl, že se snažil pouze on, Krupice tajně brala antikoncipci. Rozvod Pepa prožíval velice bouřlivě, byl přímo zoufalý a snížil se k hodně nepravostem vůči Markovi Skálovi, jenž s jeho bývalou manželkou momentálně žije.

A právě Kobliha dodala Pepovi tu pověstnou jiskru do jeho života a on se jí nechce jen tak vzdát. Proto se Koblihy na konci dílu zeptal na to, zda by se k němu i s dcerou nenastěhovala.

Co si myslíte vy? Není nastěhování k Pepovi moc brzo? Měla by Kobliha říci ano? Není to příliš brzy i pro její dceru? Co kdyby se s Pepou Kobliha brzy rozešla, protože se ještě neznají tak dlouho? Jak by na to reagovala malá Koblihová?

Hlasujte a řekněte nám svůj názor!

Co uvidíte už v dalším dílu Přístavu? Podívejte se, na co se můžete těšit v pátek ve 20.15 na Primě.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na Prima Play nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky vztah

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.