Mezi Ivanou a Josém už se to nebude opakovat, tvrdí blogerka ze Zátoky

Požár v Přístavu odhalil milostné tajemství Marka a Krupice zbytku Zátoky. Jak komentuje intimní dění v Přístavu Dívka ve žlutém, která píše blog nejen o tom, co se děje v momentálním středobodu Zátoky? Zeptali jsme se na to, na co se nikdo oficiálně neptá.

Jitka, kterou v Přístavu poznáte zaručeně podle toho, že nosí svou oblíbenou žlutou barvu, sleduje už pár měsíců děj v Zátoce. Před Vánoci psala o tom, jak moc ji překvapilo, když viděla svou kamarádku Ivanu líbat se se ženatým Josém na zápraží jejího domu. Jak se ukázalo, Zátoka skrývá daleko více tajemství...

Požár Přístavu založený žárlivým Pepou Krupičkou odhalil obyvatelům Zátoky utajenou lásku, která se v bohatém víru dění hravě ztratí z dohledu. Momentálně se potvrdilo přísloví, že pod lampou je největší tma. Jak vám v rozhovoru potvrdí blogerka Jitka, hospoda Přístav je kromě poklidného útočiště u řeky také výbornou sběrnou neověřených informací. I tak se podařilo Markovi a Krupici jejich sblížení před většinou lidí v okolí utajit.

Foto: www.divkavezlutem.cz

Otázky, na které se nikdo neptá

Jitka už šest měsíců píše své postřehy na blog Dívka ve žlutém, kde se zmiňuje i své názory na ostatní obyvatele Zátoky a Špičky. S Johanou třeba často peče dorty a José ji nedávno učil fotit s polaroidem. Místní blogerka tak postavy Přístavu zná lépe, než si umíme představit. A proto jsme se Jitky zeptali na témata, o kterých se oficiálně v Zátoce nemluví.

Bylo to mezi Ivanou Braunovou a Josém opravdu poprvé a naposledy? A hodí se Petr k Johance, jež se poměrně často ve vztahu trápí? Jak to vypadá s Markem a Romanem, kteří před sebou mají tajemství?

Podívejte se na rozhovor s Dívkou ve žlutém.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.