Milenka a její filozofie: Kdo se směje naposledy, ten se směje poslední

Milenka se tento díl bude tak trochu snažit mluvit anglicky. Podívejte se na scénu, kdy se snaží znovu bojovat proti novináři Drtinovi! Scéna je z pátečního dílu ve 20.15! A nezapomeňte: Kept smiling!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Milenka se rozhodně nevzdává, to se jí nemůže upřít. Nenávist vůči novináři z Kanady u ní stále roste a troufá si na něj dokonce i v Přístavu.

Drtina tam totiž stále stále žije a nevzdává se svého cíle. Momentálně má však o dost horší náladu, protože jeho plán odkoupit chatu nevychází. Radim Pátek od něj chce milion a půl. Drtina hledá v chatě Pátkových obyčejnou tašku se starými dokumenty, které ukryla jeho maminka někdě ve chvíli, kdy měli emigrovat do Kanady. José se dokonce přimluvil i u Milenky, aby Drtinu do chaty pustila ještě jednou. Ta to odmítá a s Drtinou se neustále hádá.

Novinář ji však na moment obměkčí, Mili se totiž dozví, že emigrant napsal o jejím Pátkovi povídku. Ta je v angličtině, ale to Milli nevadí. Snaží se v angličtině konverzovat.

Podívejte se na upoutávku, co uvidíte dál v Přístavu?

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky angličtina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.