Mileno, vy jste náš maskot, říká Marek Skála

Přístav už plánuje dotočnou filmového štábu, který se dost zvrhne. Milenka s Markem Skálou připravují hospodu, Milenka leští okna a Marek přidělává památeční cedulku. Jejich konverzace je poněkud bizarní. Podívejte se na další povedenou scénu Kateřiny Kairy Hrachovcové.

Do jejich bizarní komunikace se připlete bulvární novinářka, která chce Skálovi zaplatit za to, že jí řekne, kdo z herců kolik vypil nebo kdo skončil s kým na pokoji.

Marek to vše odmítne a pošle novinářku do patřičných mezí. Milenka však cítí možnost výdělku.

Dotočná v Přístavu

Večírky filmařů a muzikantů mají jedno společné, vždycky jsou hodně divoké. Výjimkou nebude ani dotočná v Přístavu, která se ale trochu zvrhne. Můžeme vám už teď prozradit, že Petra Dvořáka čeká pořádná rvačka s režisérem filmu Vražda u řeky. Petr si zkrátka nenechá líbit fakt, že Johanu režisér osahává.

A Johana? Ta je šťastná jako blecha, protože Petr podle ní projevil konečně své city.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už toto pondělí!

Co uvidíte v pondělním dílu Přístavu dál?

Sdílejte článek
Štítky večírek přípravy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.