Mili musí začít v Přístavu vařit zdravě. Přijede i Pohlreich?

Přístav II (6) - upoutávka

Letní atmoséféra se nese celým Přístavem, a tak se nový majitel hospody rozhodl, že se bude vařit lehce a zdravě. Jenže Milenka umí jen českou klasiku. Schyluje se ke zdravotní katastrofě... Co dalšího uvidíte na Primě v pátek ve 20.15?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Drak si umane, že i vesnická hospoda by měla nabízet zdravá a moderní jídla. Milenina tradiční kuchyně je podle něj out. Mnohem víc out je ale Milenina snaha podle receptu navařit něco moderně zdravého. Na internetu ji Martin, syn Radima, najde zdravé recepty a Mili začne v kuchyni se zdravými ingediencemi (které překvapivě neumí ani vyslovit) bojovat. Drak ji nenechá chvíli vydechnout. Štamgasty Přístavu tak čeká nažloutlá zdravá koprovka. Nikomu nechutná a Roman s Drakem se pořádně pohádají. Mili nakonec zase skončí uplakaná ve špajzu.

Terezu nemocnice neomluví

Tereza je v nemocnici, ale šéf Hájek ji stejně uhání. Roman zjišťuje, že kromě něj o Tereziných problémech věděl skoro každý. O tom, že se něco děje s Terezou věděla jak její sestřenice Kobliha, která ještě sama poradila Tereze, ať se Romanovi nesvěřuje, protože ji bude považovat se svými starostmi za starou, ale i Petr, přítel Tereziny dcery.

Ten Romanovi vysvětlí, že má z Terezy respekt, ona sama mu zakázala o jejích problémech s Romanem mluvit. I tak je Roman pořádně vytočený. Tereza stále leží v nemocnici se selháním organismu z přepracování.

Kobliha uplácí Mili

Přehnané opatrování těhotné Koblihy Pepou stále pokračuje, ale Kobliha na svého partnera vymyslela pořádnou lest. Jestli někdo nesnáší nepracovat, tak je to právě ona. Pepa jí však všechno zakázal, a tak se rozhodla uplatit Milenku Pátkovou, aby mohla pracovat za ni. Mili totiž chodí zákaznicím Pepy mýt auta, aby byl jeho servis kompletní. Kobliha chce auta mýt místo Mili, zatímco ta by se válela u nich doma a četla časopisy. Za odměnu by ještě dostala stejné peníze nejen od Pepy, ale i od Koblihy.

Takovému obchodu šetřivá Mili samozřejmě neodolá!

Podívejte se na další dobrodružství z Přístavu už tento pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.