Mili zaslechla stížnost na svoje uklízení v Přístavu. Teď nespí!

Přístav II (23) - upoutávka

Co uvidíte v předposledním dílu Přístavu? V Zátoce řádí spánková deprivace. Zatímco Pepa s Koblihou nespí kvůli dítěti, Mili nespí kvůli stížnostem a mladý muzikant Petr Dvořák nespí kvůli dněčemu úplně jinému.

Druhá řada a třiadvacátý díl Přístavu vás rozhodně nenechá na pochybách, že se budete nudit. Každou postavičku z Přístavu totiž čeká něco jiného - jeden bude slavit, druhý bude smutnit, někteří se budou vztekat.

Třeba Pepa poznává slasti rodičovství. Malý Pepa je nespavec a celá rodina tak trpí nedostatkem spánku. Petr Dvořák, mladý muzikant a přítel Johany, nakonec odsouhlasí, že Lukáš už nebude jeho manažerem a zastupovat ho bude Flusalka. Myslí si, že tak rychleji vydělá peníze a koupí pro sebe a pro Johanu byt v Praze. Dusno je i v hospodě, kde je Drtina v permanentním konfliktu s Drakem.

S kým podvedl Johanu?

Manager Lukáš za Petrem stál ve chvíli, kdy po něm Flusalka aktivně šla. Petrovi lehkovážně poradil, aby se s Flusalkou Petr vyspal, pak by mohla dát pokoj. Jenže se stalo něco, s čím Lukáš rozhodně nepočítal.

Petr chce za každou cenu koupit byt v Praze pro Johanu, protože podvědomě tuší, že Johana není tak úplně šťastná. Jeho plán za bohatstvím však zahrnuje "chození po mrtvolách". A tou mrtvolou bude manager Lukáš.

Mili dítě neuspí a ještě je k tomu s ní jsou nespokojení

Mili úspěšně pokračuje ve své firmě Milenka s.r.o. a uklízí po celé Zátoce a v Benátkách. Jenže její profesionalita se však jednomu pánovi nelíbí.

Když se Radim Pátek nenápadně snaží Milence v posteli domluvit, že s ní příště půjde uklízet a bude na ní dohlížet, aby se jí nic nestalo, Mili cítí, že za veškerou snahou stojí něco úplně jiného. Strhne se hádka, Mili vytasí svoje zbraně, aby z manžela dostala pravdivou odpověď. Nakonec se ukáže, že na její uklízecí schopnosti si stěžoval novinář Drtina v Přístavu. Mili prý toalety neuklízí řádně. Mili kvůli tomu nemůže spát. Druhý den si jde s Drtinou během oběda všechno vyříkat.

Pravdou však je, že Drtina se poslední dny rozhodně netváří, že by prožíval veselé období. S největší pravděpodobností žárlí na svou mladší partnerku, která se začíná sbližovat s Drakem. Drtina ví, že už má předem vše prohrané, protože mladá spisovatelka chce rodinu, kterou on odmítá.

Hlučná Mili dokonce vzbudí i dítě Krupičky a Koblihy, to se s temperamentem potatilo i pomamilo, takže se oba rodiče ještě pořádně nevyspali. Pepa je dokonce tak zoufalý, že volá dule, aby poradila.

Přístav uvidíte na Primě již tento pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.