Miluje ho ještě? Tereza vidí manžela s Krupicí a necítí se dobře

Středeční Přístav bude také důkazem, že ne všechno je na první pohled tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. To, že si každý z bývalých partnerů rychle najde jiného partnera, ještě neznamená, že jsou všichni štastní. Tereza uvidí Marka po dlouhé době šťastného. Ale v objetí jiné ženy.

Některé věci, zvláště v oblasti lásky, může vyřešit pouze čas. To se ukázalo i v příběhu Marka Skály a Terezy Skálové. Jejich manželství trvalo dlouhých dvacet let. Oba dva si našli ve stejné chvíli jiné partnery. Oba dva se rozešli poměrně v poklidu.

Přesto se oba špatně smiřují s myšlenkou, že jejich vztah skončil. Marek k tomu má přece jen důvod, jeho deprese (v plné síle jste ji mohli u Marka sledovat v pondělním dílu) tkví v tom, že se stále ještě nesmířil s faktem, že mu nejlepší kamarád Roman přebral jeho manželku, ačkoliv si on sám našel Krupici.

Na stejném bodě se právě ocitla Tereza. Ta vidí po dlouhé době Marka šťastného, jen to bohužel není s ní.

Krupice v Přístavu a názor Romana

Krupice se na chvíli vrátila za Markem do Přístavu a jeho dny začínají být o něco pozitivnější. Tereza pro změnu přijela za Romanem a v hospodě, co se atmosféry týče, trochu přituhuje.

Když Tereza uvidí šťastného Marka tančit s Krupicí, najednou na ni všechno padne. Drsná soudkyně je ze svých pocitů zmatená. Miluje ještě Marka? Dokonce se rozhodne vše říct Romanovi. Ten pro ni má jednoznačnou odpověď...

Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu.

Co dalšího uvidíte ve středečním Přístavu?

To uvidíte už ve středu na Primě v Přístavu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.