Mladá posila Přístavu má ve vánočním betlému dvě Marie. Proč?

Denisa Pfauserová je novou posilou Přístavu, kde hraje studentku kriminologie Zuzanu a momentálně i lásku místního muzikanta Leoše. Zeptali jsme se jí, jaké bude mít Vánoce a proč má v betlému 2 Panny Marie.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Studentku kriminologie Zuzanu v Přístavu hraje Denisa Pfauserová. Prozradila, že miluje tradiční Vánoce, ale nemusí kapra a salát! „Pečeme kachnu, ale já jsem si až v poslední době oblíbila kubu. Dřív jsme dělávali třeba 40 druhů cukroví, postupem času jsme zjistili, že nepotřebujeme někoho ohromovat, kolik druhů umíme, takže jsme teď skončili na pěti druzích,“ říká.

Netradiční betlém z dětství

Rozhodně netradiční je ale její betlém, proč? „Jako děti jsme byly v obchodě a mohla jsem si do betléma vybrat jednu novou postavičku. Brácha si vybral velblouda, mně se hrozně líbila panenka Marie, a nikdo mi nevysvětlil, že tu už nemůžu mít, že tam jedna už je. Takže dodnes máme doma betlém se dvěma panenkami, ale té druhé říkáme bohatá teta, která se přijela podívat. Je to nesmysl, ale vzpomenu si na to každé Vánoce,“ směje se. Má přání i pro fanoušky seriálu. „Ať jsou pro vás Vánoce pořád svátkem klidu a míru, tak jak to má být. Ať jsou pro vás kouzelné, ať můžete být se svojí rodinou a něco hezkého si přejte, přání se o Vánocích plní víc.“

Premiérové díly Přístavy uvidíte po vánoční pauze v lednu.

Chcete mít kus Přístavu doma? Pořiďte si něco z našeho Geek shopu!

Tady najdete i 3 další sestřihy nejlepších scén s Mili:

Pamatujete si i na to, jakou měla Mili svatbu? Vybrali jsme ty nejlepší scény do jednoho videa. Sledujte:

Celé díly Přístavu můžete vidět online na Primě PLAY.

Na našem facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Uložit

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.