Mladá posila Přístavu má ve vánočním betlému dvě Marie. Proč?

Denisa Pfauserová je novou posilou Přístavu, kde hraje studentku kriminologie Zuzanu a momentálně i lásku místního muzikanta Leoše. Zeptali jsme se jí, jaké bude mít Vánoce a proč má v betlému 2 Panny Marie.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Studentku kriminologie Zuzanu v Přístavu hraje Denisa Pfauserová. Prozradila, že miluje tradiční Vánoce, ale nemusí kapra a salát! „Pečeme kachnu, ale já jsem si až v poslední době oblíbila kubu. Dřív jsme dělávali třeba 40 druhů cukroví, postupem času jsme zjistili, že nepotřebujeme někoho ohromovat, kolik druhů umíme, takže jsme teď skončili na pěti druzích,“ říká.

Netradiční betlém z dětství

Rozhodně netradiční je ale její betlém, proč? „Jako děti jsme byly v obchodě a mohla jsem si do betléma vybrat jednu novou postavičku. Brácha si vybral velblouda, mně se hrozně líbila panenka Marie, a nikdo mi nevysvětlil, že tu už nemůžu mít, že tam jedna už je. Takže dodnes máme doma betlém se dvěma panenkami, ale té druhé říkáme bohatá teta, která se přijela podívat. Je to nesmysl, ale vzpomenu si na to každé Vánoce,“ směje se. Má přání i pro fanoušky seriálu. „Ať jsou pro vás Vánoce pořád svátkem klidu a míru, tak jak to má být. Ať jsou pro vás kouzelné, ať můžete být se svojí rodinou a něco hezkého si přejte, přání se o Vánocích plní víc.“

Premiérové díly Přístavy uvidíte po vánoční pauze v lednu.

Chcete mít kus Přístavu doma? Pořiďte si něco z našeho Geek shopu!

Tady najdete i 3 další sestřihy nejlepších scén s Mili:

Pamatujete si i na to, jakou měla Mili svatbu? Vybrali jsme ty nejlepší scény do jednoho videa. Sledujte:

Celé díly Přístavu můžete vidět online na Primě PLAY.

Na našem facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Uložit

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.