Momentky ze zákulisí natáčení: Drony, ale i pomocné čluny

Středeční díl Přístavu s názvem Dluh byl i náročný na přípravu. Scéna, kdy hlavní protagonisté skočí šipku do vody si řekla o větší technickou přípravu. Štábu pomáhal létající dron s kamerou a člun, jenž byl připravený vždy vyrazit. Podívejte se s námi do zákulisí.

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, uvidíte nově každé pondělí a středu. Pátý díl uvidíte už v pondělí.

Martin Dejdar a Vanda Hybnerová měli manželskou rozepři. Klasicky by maximálně létaly talíře, ale co dělat, když jste uvězněni na hausbótu v půlce řeky? Oba dva představitele hereckých rolí tak čekalo pořádné prověření kondičky. Když uvidí Marek, že se Tereza snaží odjet s jejich hausbótem pryč ze Zátoky, rozhodne se skočit do vody a přeplavat půlku řeky, aby se k Tereza dostal. Tereza se rozhodne, že na hausbótu s ním dál nebude, a tak musí skočí do vody a plavat směrem k Přístavu.

Natáčení v exteriérů u řeky se tak neobešlo bez létajícího dronu s připevněnou kamerou a se štábem, jenž plul za hausbótem, aby mohl kdykoliv pomoci. Velké štestí bylo, že v moment natáčení bylo venku okolo čtyřiceti stupňů, takže práce u řeky bylo velké vysvobození.

Podívejte se s námi do zákulisí:

A jak vypadala scéna v seriálu?

Přístav uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.