Muži z Přístavu budou hrát proti hokejistům z Nagana!

Seriál Přístav bude v pondělí žít hokejem. Parta ze Zátoky se utká s legendárními hokejisty, které si zahráli Roman Čechmánek, Jiří Hrdina, Jiří Šlégr, Martin Procházka a Milan Tichý.

„Před kamerou jsem stál poprvé, byl to hodně zajímavý a zase úplně jiný zážitek. Přiznávám, že jsem měl trochu trému, nevěděl jsem, do čeho jdu. Seriál Přístav znám, ale bohužel nemám čas ho pravidelně sledovat,“ říkal Roman Čechmánek.

Oproti němu Jiří Šlégr už před seriálovou kamerou stál. „Při natáčení před zhruba deseti lety jsme se potkali s Martinem Dejdarem. Ale v HC Olymp jsme spolu nehráli, já na to neměl čas. Dnešní zápas byla legrace, seriál je nadsázka, herci byli moc fajn, užili jsme si to,“ hodnotil Jiří Šlégr.

Speciální úkol dostal ve scénáři Petr Čtvrtníček alias Radim Pátek. Na nohou mu přistály snad sto let staré brusle, které mu členové produkce přidělávali na boty několik dlouhých minut, a na hlavě měl helmu, již nosili členové zásahové služby VB z totalitních časů. Jeho láska Milena Hrdá (Kaira Hrachovcová) mu zahřívala místo na lavičce.

Našlapaný zápas

Jak dopadl zápas, to uvidíte už v pondělí večer. Můžeme vám pouze prozradit, že zápas bude narušen Mírou, který nedávno dostal nové prášky. Ty mu viditelně také neprospívají, protože Míra je po nich nabuzený tak, že připomíná někoho na drogách.

A ještě našlapanější párty

Hokejisti vzbudí pozdvižení nejen u mužů, kteří si nechávají podepisovat hokejové kartičky (a Pátek chce zase pořádně "vyrejžovat"), ale i u žen. Roman Čechmánek se bude snažit sbalit sympatickou ženu na baru v Přístavu. Bohužel, je to Markova Krupice, která je po uši zamilovaná do Marka Skály. Okouzlená Milenka bude všechny hokejisty masírovat. Nakonec se pokusí dělat oči na každou "hokejku", která projde kolem. Radim ji má však na očích!

V Praze se mezitím hádají Johana s Petrem, jelikož se Johana nehodlá smířit s fanynkami.

Hokejový zápas a mnoho dalšího uvidíte na Primě v pondělí ve 20.15 již toto pondělí!

Sdílejte článek
Štítky hokej zápas

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.