Muzikant z Přístavu ve skutečnosti aspiruje na "železného muže"

Petr Vágner se vrátil z dovolené v Thajsku nejen odpočatý, ale také plný síly a odhodlání. Hned pár dní po návratu se proto zapojil do závodu Spartan Race 2016, v němž si vůbec nevedl špatně.

Zatímco v seriálu Přístav hraje Petr Vágner hudebníka, který ke sportu nemá moc blízko, v civilu by Petr klidně mohl aspirovat na titul „železný muž“. I na dovolené v Thajsku denně běhal a trénoval thai box. Trénoval i proto, že ho po návratu čekal extrémní překážkový závod Spartan Race 2016 dlouhý 6,77 km.

„Plazili jsme se pod ostnatým drátem, ručkovali přes překážky, skákali přes oheň, museli jsme přesunout ohromnou pneumatiku, podplavat překážku ve vodě, běhat s pytlem písku do kopce, házet oštěpem, překonávat překážky ze sítí, přelézat dřevěné bariéry a zvládnout další náročné úkoly. Závodu jsem se účastnil poprvé a s výsledky, kterých jsem dosáhl, jsem spokojený. Potěšilo mě i to, že jsem byl oslovený, abych se zúčastnil dalšího závodu, tentokrát v Koutech nad Desnou v Jeseníku,“ říká nadšeně Petr.

Motivací pro něj byla i sázka s trenérem a koordinátorem závodu Honzou Jirkalem. „Vsadil jsem se s ním, že nebudu ve své kategorii poslední, jinak budu moderovat TOP STAR magazín v trenýrkách. Doběhl jsem ve své kategorii 169, celkově jsem byl 728. ze 7200 závodníků, takže do trenýrek nemusím,“ raduje se Petr.

TOP STAR magazín Petr moderuje nově ve dvojici s Evou Perkausovou.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT ONLINE. NAJDETE JE NA PRIMA PLAY.

Další Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.