Myslíte, že Johana podlehne Martinovi? Hlasujte tady!

Přístav II (13) – Jonáš kupuje nové auto

Martin Pátek je drzý floutek, který má v sobě ale kouzlo osobnosti a vysokou inteligenci. Navíc je momentálně s Johanou častěji než její pracovně vytíženější přítel. Měla by Johana podlehnout Martinovi? Nebo si myslíte, že Petra stále miluje?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Martin Pátek je student ČVUT a umí si slušně vydělat za vedlejšáky, které nejspíš ani nedaní. Johana je studentkou práv a stejně jako matka se chce stát právničkou. Oba dva však spojuje Přístav. Johana zde bydlí a má tu brigádu v přístavu, Martin momentálně na léto bydlí u svého otce.

Johana Martina okouzlila a rozhodl se ji dostat za každou cenu. Vypadá to však, že nezná hranice. Jednou ji dokonce zdrogoval a vyfotil polonahou na svůj mobil. Je Martin pro Johanu ten pravý? Protože poslední dobou to vypadá, že Johana s ním ráda tráví čím dál tím více času.

Stačí se podívat na poslední scénu z pátečního Přístavu:

Hlasujte tady:

Další díly Přístavu uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.