Na saxofon neumím, je to další výzva, přiznává se Petr Vágner

Mladší z dvojice bratrů, kteří žijí v jedné z chatek. Leoš je hudebník, hraje v kapele na saxofon a je opakem introvertního staršího bratra, jemuž dělá různé naschvály. Bratři jsou rozdílní povahově i fyzicky, celý život spolu soupeří a občas mají konflikty, ale přesto se mají rádi.

"Nemám hudební sluch a hraji v muzikálu, netancuji a hraju v tanečních věcech, tak je hraní na saxofon další výzva," vysvětluje Petr Vágner, jenž hraje v Přístavu bohéma a saxofonistu v jednom. Jeho pravým opakem je jeho bratr, jenž se aktivně zabývá jógou a asketickým způsobem života.

"Leoš je to trochu seladon, který o sebe pečuje, na druhou stranu má ale rád rockovou hudbu, zábavu a holky. Hraje na saxofon a bez něj si svůj život neumí představit. Má staršího bratra Miloše, toho hraje Petr Klimeš, který je naopak introvert, meditující jogín. Miloš nad Leošem tak trochu bdí a neustále ho opravuje, jako kdyby byl jeho matka. Leoš je trochu vyčůránek, kolikrát udělá něco jenom proto, aby bratra naštval. Například naschvál překazí bratrovu meditaci s přáteli. Někdy se chová trochu jako malé dítě."

Podívejte se na rozhovor:

Nemusel to být saxofon

To, že se bude Petr Vágner tak trochu trápit se saxofonem před kamerou Přístavu, nebylo zpočátku úplně jasné. Ve hře totiž byly další dva hudební nástoje, ale: "...vyhrál saxofon, i když jsem upozorňoval, že nezpívám a nehraju na žádný hudební nástroj. Ale jsem domluvený s jedním hudebníkem, že mě zasvětí do základů a pod jeho dohledem začnu trénovat, aby má hra vypadala alespoň trochu uvěřitelně. Je to pro mě po snowboardu, parašutismu, golfu, potápění a thajském boxu, k nimž jsem se dostal také kvůli natáčení, další výzva," prozrazuje Petr Vágner.

V Přístavu héo můžete vidět každé pondělí a středu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.