Nic není tak, jak se zdá. Podívejte se na celou scénu loučení s Drakem.

Přístav II (14) – Jak dopadl Drakovi soud

Jak dopadl soud s Adamem Drakem, který soudila Tereza Skálová? Část jste viděli v upoutávce. Na celou scénu se však můžete podívat tady.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Adam Drak před několika měsíci v opilosti napadl policistu. Ten měl vážná zranění a Draka čeká několik měsíců v chládku. Tedy, čekalo by, pokud by tam rozhodoval někdo jiný než Tereza Skálová, kterou Drak vydírá. Dostala se k němu totiž fotka z párty, kde Tereza polonahá popíjí s dnešními ministry.

Soud a den D

Blíží se den D. Za Drakem přijíždí jeho právník, který se s ním chce připravit na celou soudní akci druhý den. Jenže ten má plné ruce práce. Tereza si musí dát panáka, aby soud přežila, protože má špatné svědomí. Rozhodne se správně a bude soudit podle právního vědomí?

Už teď vám můžeme prozradit, že Tereza po soudu přijíždí do Zátoky velice rozzuřená a kouká na svůj diplom. Podlehla Drakovi?

Co dalšího uvidíte na v pátečním Přístavu?

Podívejte se na Přístav ve 20.15 již tento pátek!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 7. 2024

Dnes se soustředíte na své emoce, Berani, ačkoli soustředění samo o sobě bude docela náročné. Můžete se cítit jako jojo v rukou někoho jiného. Nepodléhejte viktimizaci. Postavte se za sebe, i kdyby to mělo znamenat, že se ostatní naštvou. Jste zodpovědní za své pocity a za pocity nikoho jiného.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.