Nová múza Adama Draka si během natáčení Přístavu přivodila peprné zranění!

Děj seriálu Přístav nabere nečekané obrátky! Vstupuje do něj totiž nová krásná zrzavá studentka Klára, kterou hraje slovenská herečka Lenka Vacvalová. A ta tak trochu zatočí s Adamem Drakem.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

„Přístav obohatí svou přítomností a dobrou energií, kterou Klára přinese, ona je taková uchichotaná a veselá,“ řekl Lenka Vacvalová o své postavě.

Její pozornosti neunikne hlavně Adam, kterého hraje Jakub Kohák. Proč?

„Klára se zamiluje do Jakuba Koháka, takže bude mít veselé léto. Celé účinkování s Jakubem je komické, myslím si, že je to celé legrace, že se mi líbil a já se stydím. Jakub pořád mění scénář, bylo to vtipné, ale musela jsem být neustále ve střehu,“ směje se Lenka.

Lenka si v Přístavu během pauzy při natáčení přivodila nečekané zranění

Málokdy se stane, aby si herec zrovna v Přístavu přivodil nějaké zranění, přece jen se nejedná o žádný dramatický seriál, Lence se to však podařilo už během prvních natáčecích dní. „Sedla jsem si na pařez a seskočila jsem, měla jsem jenom kraťasy a zabodla jsem si třísku do zadku. Zní to blbě, ale i takové věci se stávají,“ popsala své zranění Lenka.

Přístav můžete vidět každý pátek ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.