Olga byla pro Romana ta pravá, říká Filip Blažek

Přístav - Roman a Olga

Petra Hřebíčková nastupuje ze Svateb v Benátkách do Přístavu. Tentokrát jako čerstvá matka a poprvé jako vdaná žena za Josého Pivodu. Olga má však poměrně dlouhou historii i s Romanem Marešem. Co si o tom myslí Filip Blažek?

Filip Blažek se nám v jednom z rozhovorů přiznal, že se Romana (Romea) snaží hrát jako velkého pohodáře, kterého se jen tak nic nedotkne. I Roman má však svou minulost, o které nemluví a možná jí někdy i lituje. Na konci seriálu Svateb v Benátkách, odkud společně s Drozdovými plynule přešel do seriálu Přístav, se Olze Drozdové svěřil, že možná ona byla ta pravá.

Olga s Romanem spolu totiž měli vážný vztah (došlo až na zasnoubení), ale kvůli Romanově prchlivosti jejich pouto skončilo poměrně bolestně. Olga trpěla, zatímco Roman si užíval. Když Olga později zve Romana na vlastní svatbu, řekne Roman jednu zásadní pravdu. Připomeňte si to:

A co si o tom myslí sám představitel Romana? "Také si myslím, že k sobě patřili. Překvapilo mě, že nás rozdělili, ale možná to bylo tím, že jsme na place moc zlobili," směje se Filip Blažek. Zároveň dodává, že v seriálech herec nikdy neví, jak a s kým dopadne jeho postava. Scenáristky musí řešit i to, jací herci budou mít na natáčení čas a jiné složitosti, kteří si my smrtelníci nedovedeme ani představit:-)

Olgu s Romanem uvidíte ve společné scéně už toto pondělí na Primě ve 20.15!

Co si myslíte vy? Hlasujte!

Sdílejte článek