Olga se vrátila. Řekne celou pravdu Josému

59. díl Přístavu uvidíte již tento pátek ve 20.15 na Primě. Olga se nečekaně vrátila do Přístavu a chce vyřešit svoje rozpadající se manželství. Novinář Drtina stále hledá informace o chatě z jeho dětství. Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Olga Drozdová na statku u svých rodičů působí jako dokonalé zjevení. Nikdo nečekal, že se vrátí z Itálie a pro celou rodinu to mělo být příjemné převapení. Děti jsou šťastné jako blechy a rodiče Olgy jsou rádi, že se Olga rozhodla zachránit manželství. Olga má pro celou rodinu velké oznámení.

To oznámení špatně nese hlavně José, který se po obrovské hádce s Olgou rozhodne s dětmi odjet neznámo kam. Olga s rodiči vůbec netuší, kam José děti "unesl." Podnikatelka se musí dokonce ptát známých v Zátoce, zda neví, kam by mohl José odejít. Proběhne i rozhovor s Ivanou Braunovou. Myslí si Olga, že se José přestěhoval za ní? Kde se skutečně nachází José s dětmi, to se dozvíte již v pátek.

Pepa je zaláskovaný

Pepa je zamilovaný. Je to oficiální. Po jeho vášnivém kroku, kdy v noci nečekaně navštívil svou "Jaňulku" v jejím bytě, se Pepa nachází v totální euforii, kterou chce oslavit v Přístavu. Pepa má však ještě nevyřízené účty se zákaznicemi, které si u něj nechávají opravit auto a nejen to. Jeho bývalá milenka se objeví u něj doma a chce ho svést. Pepa ji však odkáže do patřičných mezí a pošle za svou bývalou manželkou, aby jí udělala vlasy. Pavlína se tak dozvídá novou zprávu o tom, že Pepa je zamilovaný. A možná ji to zasáhne více, než čekala.

Svatební oznámení od pohřebáků

Radim Pátek se konečně rozhodl pohnout se svatebním oznámením jejich budoucí svatby. A jak je jeho zvykem, rozhodl se pořádně ušetřit. Nápad, že by José namaloval jejich oznámení, nevyšel, a tak zašátral v dalším seznamu obyvatel Zátoky, aby měl co největší slevu. Nikoho by ale nenapadlo, že se dostane až k pohřebnímu ústavu. Ten mu vydal svatební oznámení s patřičným stylem. Všichni v Přístavu jsou z takového oznámení konsternovaní, ale Milenka je nadšená. Konečně má černé na bílém, že se budou brát a o jejich lásce ví minimálně celá Zátoka oficiálně.

Johana má narozeniny, my máme přání jediný

Johana se nakonec oslavy narozenin dočká. A pro ni bude hodně nečekaná. Petrovi se po neúspěšném boji v kuchyni nakonec povedl nepečený dort a steaky. A co dostane Johana ke svým jednadvacátým narozeninám? To bude téma hádky mezi Terezou a Markem. Odnese to však i Krupice.

Přístav uvidíte už v páte ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.