Opustí Marek Skála Přístav? Podívejte se na celý díl na PrimaPlay!

Nestihli jste páteční díl Přístavu číslo 64? Tak se podívejte do našeho online archivu PrimaPlay. Roman totiž atakoval Marka. Co bude s Přístavem?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

V Zátoce se během 64. dílu přihodilo vskutku hodně věcí. Začaly kolovat drby o Josém. José se odstěhoval do Přístavu a kolem sebe už nemá ani děti, lidé se ptají, a to hlavně Ivanka Braunová, která je Josému ze Zátoky nejblíže. José chce zastoupit Marka Skálu a je ochoten odkoupit i Markův podíl a podnikat s Romanem. Ten ale potřebuje souhlas od Marka a čeká až se objeví.

Ivanka zažije s Josém dost podivný večer. Všechno se vyvine nesprávným směrem!

Johana zavolá Romanovi, že se její táta Marek staví na večeři. Toho rozčílený Roman využije, sedá do auta a objeví se v bytě přesně ve chvíli, kdy se Marek snaží Johaně vysvětlit, že do Prahy znovu neutíká. Jak to tedy všechno je? Můžeme vám prozradit, že konverzace proběhne i pěstmi.

Mili je zatím bezdětná, zatímco Radim už jednoho syna má. Ten už je skoro dospělý a Radim na něj podle Mili platí opravdu hodně – celou jednu tisícovku za měsíc! Mili je jasné, že Radim si dítě rád odpustí kvůli finanční stránce. A tak to na něj zkusí jinak – už si vůbec Radim spočítal kolik stojí antikoncepce?

Podívejte se na ukázku:

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.