Oslavte MDŽ s Milenkou Hrdou! 6 jejích nezapomenutelných scén!

8. březen, to je hlavně Mezinárodní den žen. Oslavte tzv. MDŽ s obyvatelkou Zátoky a pracovitou kuchařkou v Přístavu, Milenku Hrdou. Milenka si pravidelně úspěšně krade sou jedinečnou osobností všechny scény. Podívejte se s námi na to nejlepší!

Tzv. MDŽ se kdysi slavilo karafiátem, a co by za to Milenka Hrdá, přítelkyně Radima Pátka, dala. Jak známe šetřílka Pátka, který podle svých slov nekrade, ale recykluje, Milenka se něčeho takového nejspíš vůbec nedočká.

A tak pojďme vzdát hold Milence Hrdé, která má rolí v seriálu Přístav hned několik. Je to především skvělá přítelkyně (která by se chtěla stát manželkou), je to žena, je to kuchařka, je to uklízečka, je to dcera, je to kamarádka. Všechny tyto role zvládá bravurně. Podívejte se na její scény:

1) Milenka si chce založit Milenka models!

2) Milenka jako masérka

3) Milenka radí Johaně a Petrovi v lásce

4) Milenka líbá Marka Skálu

5) Milenka je rozzlobená

6) Milenka je dobrá. Víte v čem?

Přístav uvidíte na Primě již tento pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.